יום שני, 20 ביולי 2020

לי ושרון מדברים עסקים ומספרים #3. 20.07.2020


בס"ד

"לי ושרון מדברים עסקים ומספרים #3"
בהגשה משותפת עם: לי טורסטון עדני - יועצת, מנטורית, מרצה
ומומחית להקמה ופיתוח עסקים קטנים ובינוניים.האם סודות השם ותאריך הלידה שלך יכול להיות הפתרון לתוהו ובוהו בחייך?
החיים שלנו מלאים תוהו ובוהו, זוגיות, פרנסה, משפחה וקשיים המציפים אותנו בכל יום מחדש. לפעמים גם כשהשמש זורחת בחוץ היא לא מצליחה להאיר את חיינו. כשאנחנו נמצאים עמוק במצב של תסכול, בלבול וחוסר וודאות, קשה לנו למצוא קרן שמש שתעזור לנו לצאת מהמצב. אז... כדאי לנו לבחור נכון.

גם אני בחרתי לשדר את תוכנית הרדיו שלי ביום שני. מדוע?  כי ביום השני של הבריאה, פעם ראשונה הבורא עשה סדר בעולם בהכריזו " וַיַּבְדֵּל בֵּין הַמַּיִם אֲשֶׁר מִתַּחַת לָרָקִיעַ וּבֵין הַמַּיִם אֲשֶׁר מֵעַל לָרָקִיעַ וַיְהִי-כֵן" (בראשית א' ז'). גם בתוכנית רדיו יש "ליין אפ" שקובע, מה ישודר קודם ומה ישודר אחר כך". איפה עוד יש לנו סדר בעולם כפי שאמר לנו שלמה מלכנו וככתוב בקהלת פרק ג' פסוק א' "לַכֹּל, זְמָן; וְעֵת לְכָל-חֵפֶץ, תַּחַת הַשָּׁמָיִם".

האם באמת יש "חוקיות" לתוהו ובוהו הזה שנקרא החיים שלנו?
הקבלה והיהדות מאמינים שיש סדר בעולם, חוקיות ברורה, מדוע דבר מתרחש ומדוע אחר לא קורה גם אם איננו מצליחים להבין מדוע ולמה.
הנומרולוגיה קבלית היא תורה המושתת על פיענוח וחקר של המספרים האישיים שלנו הנובעים משמנו המלא, שמות הורינו ותאריך לידתנו. תורה זו הינה עתיקת יומין וקיימת עוד מתקופתו של אברהם אבינו.

ומה אומר על כך המדע?
אין זה חדש שהמדע יכול לפרק כל דבר בעולמנו לחלקיקים הקטנים ביותר, מה שאנו מכנים אטומים, שבסופו של דבר, קיומם יוגדר ע"י מספרים. ישנה הסכמה כוללת בכל חוגי המדע, בימינו בו כל היקום בנוי מאינפורמציה וההבדל בינם הוא זה שמגדיר ומבדיל בין כל עצם ועצם ביקום.

ההבדל בין אבני יסוד של היקום שלנו כמו מימן, חמצן, פחמן ורבים אחרים מוגדר לפי כמות המספרים של ה-"פרוטונים" וה-"אלקטרונים" שהם מכילים בתוכם.

לכן, אם כל היקום שלנו בנוי ממספרים ושמספרים מכתיבים את ההתנהגות של אותן אבני יסוד שמרכיבים את היקום בו אנו חיים, האם זה גם הגיוני שגם אנחנו מונעים ע"י מספרים ושחיינו מוכתבים גם על פיהם? ברור שכן. לכן, חקירה מעמיקה של המספרים והאותיות שלנו תיתן לנו תשובות מאד מדויקות לשאלות שלנו. כאשר ננהג לפי התשובות שאנו מקבלים ממפת הדרכים שלנו המבוססת על הנומרולוגיה הקבלית  אזי השמש תאיר את עולמנו שוב.

בתוכנית התארחו הפעם שתי בעלות עסקים:

חניתה בכר - חיים בריא - ליווי אישי רגשי ותזונתי לנשים בתהליכי ירידה במשקל, האומרת: "אצלי אפשר לאכול מהכל, אבל לא את הכל".

מיטל גרין  - בעלת גריין ביק – בעלת חנות לרכישה ותיקון אופנים – המבקשת לתת מענה אולטימטיבי לתחבורה עירונית.

בתוכנית לי ואנוכי, נתנו טיפים מעניינים לבעלי עסקים.

לי דיברה בין השאר על: לא כל לקוח ולא בכל מחיר

אני סיפרתי על סודה של האות הראשונה בשמו הפרטי של האדם, המדריכה אותנו כיצד נכון לפנות לאותו אדם, על מנת שירצה להקשיב לנו.

הפעם דיברנו על ההבדל בין אנשים ששמם מתחיל באות א'. לדוגמה: אהובה, אביטל, אסתר, אברהם, איתמר, ועוד....
לבין אנשים ששמם מתחיל באות ב'. לדוגמה... בתיה, ברכה, בת-אל, בנימין, ברוך, ועוד....

אנו נמשיך עם יתר האותיות... ונגלה בתוכניות הבאות עוד מ פרד"ס סוד האותיות.

היה מעניין... בואו ולהאזין.

לאור המצב המאתגר, אני בוחר לתת מתנה לבעלי עסקים קטנים הפונים אלי:
בתאריך 27/07/2020 בין השעות 12:00 ל 13:00 תינתן האפשרות לקבל תשובות בנושאים אישיים בעזרת הנומרולוגיה הקבלית. מי שרוצה לעלות לשידור ולקבל תשובה לשאלה, מוזמן לכתוב "אני" בתגובה ולפנות בהודעה פרטית עם השאלה, השם המלא ותאריך הלידה. תיערך הגרלה בין הפונים והזוכים יעלו לשידור.

 השירים שהושמעו בתוכנית:

דנה אינטרנשיונל - ניצחתי
מילים: דני דותן, לחן: אלי אברמוב
אביבה אבידן-איש יקר
מילים: חמוטל בן זאב, לחן: יוני רועה
Queen - Bicycle Race
Freddie Mercury
צביקה פיק לפעמים חלומות מתגשמים
מלחין: צביקה פיק, מחבר: מירית שם-אור                                                        קרדיט  לצלמת: סלעית ציונית צפוני
                              יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית
                                                              קטלוג העשייה שלי

                             כתבה שהתפרסמה עלי בעיתון השקמה חולוןאין תגובות:

פרסום תגובה