יום שישי, 25 ביולי 2014

הרצחת וגם ירשת? אסמאעיל הניה מוכיח שזה אפשרי

מה עומד מאחורי העמידה הבלתי המתפשרת של חמאס? מה גורם להם להעמיד מאות אלפי אנשים חפים מפשע בסכנה ממשית? לאסמאעיל הניה חלק נכבד בהחלטות הללו. מה מניע אותו? מה החולשות שלו? ומה התכונה הכי חשובה באישיותו? למפה הטארונומרולוגית פתרונים.

אִסמאעיל עבד א-סלאם אחמד הניה נולד ב-29.1.1962. היה ראש ממשלת הרשות הפלסטינית ה-5, ולאחר ההפיכה בעזה המשיך לכהן כראש הממשלה של חמאס בפועל ברצועת עזה. הניה הוא אחד מראשי הנהגת ארגון החמאס לאחר חיסול שייח יאסין ועבד אל עזיז רנתיסי (מייסדי חמאס) ובאפריל 2012 נבחר גם לכהן כראש הלשכה המדינית של חמאס בעזה‏.


אסמעיל הניה הוא אמנם אינו המנהיג היחיד בארגון אבל הוא אחד המרכזיים בו. הבנה טובה יותר של התנהלותו, אופיו ודרך חשיבתו הם מפתח להבנת הצורה בה ארגון חמאס חושב ומתנהל.

ספירת תפארת 3 = הייעוד
במפתו של הניה מאופיינת על ידי הכוכב צדק (יופיטר) המסמל באסטרולוגיה את מזל קשת מיסוד האש. מייצגת את המערכת הרגשית ואת הייעוד והצרכים הרגשיים.

ייעודו של אסמאעיל הנייה לעמוד על במה ולהעביר מסר, להיות יצירתי, לשמח את הזולת, להיעזר ביכולות הטבעיות בפן התקשורתי והוורבלי במיוחד.

מבנה אישיותו כולל את התכונות הבאות: יצירתי, אינטליגנטי, וורבאלי, בעל יכולת ביטוי טובה מאוד. אדם בעל דמיון. אדם שפעם פועל במשנה זהירות ופעם מתלהב ופועל ללא שיקול דעת מעמיק. נטייה להשכלה. אדם הנוטה לחיות את היום ולא חושב על המחר. הרפתקן, זקוק לגירויים, כשרוני, בעל כושר אלתור. אדם בעל יכולת מכירה, משתעמם בקלות, בעל נטייה לחופש ותנועה מתמדת. אדם רגיש שאינו מראה זאת ליקום.

עם זאת יש אצל הניה פן שלילי בולט. הוא אדם אגוצנטרי (מרוכז בעצמו), אגואיסט -  חושב רק על עצמו, בעל התנהגות ילדותית, לא בוגר, ספקן וחסר אחריות. הוא חסר סבלנות כלפי הזולת. גאוותן, לא ממוקד, קופץ מדבר לדבר מבלי למצות שום דבר, קושי בריכוז, לא מפוקס למטרה, גוזמאי, חייב חופש, בעל נטייה לרמאות, מתיש את הזולת והסביבה.

ספירת כתר 5 = המחשבות
מאופיינת על ידי הכוכב, כוכב (מרקורי) המסמל את מזל תאומים מיסוד האוויר. ספירת הכתר מייצגת את המניעים, המוטיבציות, האידיאלים המודעים ואת סגנון המחשבה והלימוד.

ספירת כתר מאפיינת יכולת תקשורתיות יוצאת מגדר הרגיל. הוא בעל חשיבה פורצת מסגרות, פיקחות, אינטליגנציה, הולכים עד לקצה ומפלרטטים עם המוות. מחשבה יצירתית, בעלת כושר קליטה מהיר, מניפולאטור, יודע להסתדר, חריף, שנון, קליטה מהירה, צורך בגירויים משתנים, מפתיע, על כל שאלה יש לו תשובה אפילו מתחכמת, מאמין במה שאומר (גם בשקרים של עצמו), אוהב כסף ובזבוזן.

הוא בעל מחשבה חופשית, מהירה, חריפה, חדה, קולטת מהר מאד את הסיטואציה, מבריקה, בעלת ניצוצות של רעיונות, גמישות מחשבתית. מחשבה המזהה את הדרך הקצרה ביותר אל המטרה. מחשבה בעלת יכולת לזהות פרצות. ערנות מחשבתית גבוהה וחושים מאד מחודדים. מחשבה המסוגלת לשנות סדרי עדיפויות.


ספירות חסד גבורה 5=14 = העשייה.
ספירות אלה מייצגות את הכישורים הנרכשים של האדם, הכלים שלו לתפקד בחיי היומיום והתנאים בהם יוציא מעצמו את המיטב.
במפתו של הניה מאופיינת על ידי צרוף הכוכבים השולטים: שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש, כוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל בתולה מיסוד האדמה וכוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל תאומים מיסוד האוויר. שילוב שלושת הכוכבים שחלקם דיס הרמוניים (אינם מסתדרים האחד עם השני) ולכן, גורמים את מירב בעיותיו.     

מפתו של הניה מתארת יכולות תקשורת וורבליים מצוינים ומצד שני קושי לנהל מו"מ והקשחת עמדות מתוך חולשה וחוסר ביטחון מוחלט.   

ספירת בינה 4=13 = השם הפרטי.
מייצגת את הציפיות והדרישות שלאדם יש מעצמו. את השיח הפנימי שיש לו עם עצמו. במפתו של הניה מאופיינת על ידי צרוף הכוכבים: שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש, כוכב צדק (יופיטר) המסמל באסטרולוגיה את מזל קשת מיסוד האש וכוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל בתולה מיסוד האדמה. שילוב שלושת הכוכבים שחלקם דיס הרמוניים (אינם מסתדרים האחד עם השני) ולכן, גורמים את מירב בעיותיו.

מפתו מספרת עליו, על אדם אשר עלול לצפות מעצמו להתנהגויות נוקשות, עקשניות, קטנוניות וירידה לפרטים הקטנים. מצפה לשים גבולות נוקשים, בו זמנית חסכן וקמצן ופזרן. מצפה מעצמו שלא לבטא רגשות. מצפה מעצמו להיות אדם גאה, תמיד צודק, דומיננטי, החלטי, קשוח, נטול רגשות, אנליטי, מוביל דרך ועצמאי.

עם זאת התכונה החשובה ביותר באישיותו היא: מה חושבים עליו ולקבל כבוד. ללא שני אילו אין לו חיים. 

ספירות הדעת הנסתרת ויסוד 2=11 המניע הנסתר, התדמית ויצירת הרושם.
מאופיינות על ידי הכוכב אוראנוס המסמל באסטרולוגיה את מזל דלי מיסוד האוויר. המניע הנסתר שעוזר לך להגשים את ייעודך המאפשר לממש את הפוטנציאל שבך.

מפתו מתארת שהינו בעל תכונות נעלות ואנרגיות אדירות ועם זאת הצלחתו מותנית ביכולת להיות באנרגיות גבוהות כל היום. תנאי זה מהווה בעיה עבורו.

מפתו מספרת שמזלו האסטרולוגי "דוחף" אותו להיות מאסטר, מוביל דרך לעמו. הוא אדם מעמיק, אדם היודע ל"מגנט" אליו אחרים, אדם בעל כוחות נפש. אדם אנרגטי, מבריק, גאון, מחונן, אופטימי, וורבאלי ובעל יכולת שכנוע טובה. אדם מקורי, מיוחד ולא שיגרתי. אדם בעל כישורי הנהגה, אדם בעל תכונה ייחודית אשר "הולכים באש ובמים". אדם אמיץ, המשתלב בכל מקום ובכול תחום. אדם בעל יכולת לרפא אחרים במיוחד מההיבט הרוחני.  אולם הנייה לקח מתנות אילו שקיבל מהיקום אל הפן השלילי, הקשה של המספרים.

למרות היותו בן מזל דלי, לא בטוח שיצליח להגיע לדרגת המאסטר של מזל דלי ולכן יהיו איכויות תכונותיו כמזל סרטן.

ה"דורש" ממנו להצליח בשיתופי פעולה. מזלו האסטרולוגי מתאר אדם רגיש, עדין, ותרן, מעדיף עבודת צוות, חברותי, מופנם, שקול, צנוע, גמיש, משתף פעולה, מכיל, מטפל, תומך, אינטימי, מעודן, נעים, מעניק, רומנטי, שקט, פועל בשקט, אוהב שלום, רוגע, מתחשב, שמרן, נוסטלגי, שומר על הקיים, ביישן.
תכונות אילו מקשות עליו להשיג מטרותיו.
    
מפת תקופות החיים
השיא 1 מאופיין על ידי הכוכב שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש.
מתארת תקופה מדהימה מוצלחת באופן בלתי רגיל ומההיבט המלחמתי הצלחות.   

תקופה זו מאופיינת על ידי הצלחה או כישלון. על מנת למצות את המתנות שנתן לך היקום, מומלץ לפעול על פי ההנחיות המובילות להצלחה הגדולה ביותר ומצד שני להימנע מפעולות המובילות לכישלון. באופן זה הצלחה תהא הגדולה ביותר.

ההצלחה נובעת מפעילות המאפשרת התחלות חדשות, תקופה טובה להגיעה להישגים, תקופה של יוזמה, הובלה, וניהול, זמן טוב לפתח עסק עצמאי, לעמוד על במה ולהעביר ידע ושפע רעיונות מקוריים. תקופה שקל בה להצליח.   

הכישלון נובע מקושי להתמודד עם המציאות, קושי להחליט, קושי להיות יוזמתי ועצמאי.

המחזור 9
מאופיין על ידי הכוכב מאדים (מארס) המסמל באסטרולוגיה את מזל טלה מיסוד האש 
תקופה יחסית קלה: תקופת המאסטר והשיא שלו, כל שירצה לעשות יצליח. מצד שני הסביבה דורשת המון, ולו יש המון לתת לסביבה. תקופה טובה להנהיג, יכולת ייצור רעיונות ובגדול, תקופה שקל להתגבר על מכשולים. תקופה המאופיינת על ידי סיום תהליכים והתחלות חדשות, במקרה של הניה שינוים ותהפוכות מטוב לרע.

חלק מהן מעבר לעיר ארץ אחרת. משפחה לא מהווה חלק חשוב בהתפתחות, מפתח קריירה בדרך כלל עצמאי או מנהיג ובגדול. תקופה טובה לטיולים/נסיעות בארץ ובחו"ל, חייב תנועה ואקסטרים. תקופה טובה לברוא מציאות. עם זאת ישנה נטייה לעבריינות פשע ובריונות.
היות ומפתו חלשה יתקשה לממש את המתנות הנעלות עד סופן ויחווה תקופה לא קלה של תסכול תוך כדי מחויבויות ודרישות מהסביבה שקשה לך לספקן.

אם נסכם, המבצע ביחס להניה התחיל ביום בעל יתרונות קלים בלבד וחסרונות גדולים.
היתרון הוא שצפויה ביקורת על מדיניות ישראל והמבצע והוא יכול עם יפעל נכון לצאת מנצח "בקרב" באופן אישי.
החיסרון גדול מאוד, הוא נמצא בתקופה של הפסד, הפסד המלחמה, הפסד דעת הקהל, הפסד משפחתי, ישנה נטייה למוות פתאומי ולא צפוי (שנה אישית 1=19 ויום אישי 7=16) לו או לבני משפחתו או לקרובים אליו. היות וקשה להכניעו הדרך היחידה לנצחו היא להביא לסיום השפעתו בצירופו למייסד החמאס אחמד יאסין.   


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה