יום שלישי, 23 באוגוסט 2016

"אות לאות תביע אומר" עם משה נחמן לוגסי 22.08.2016

"אות לאות תביע אומר" עם משה נחמן לוגסי 22.08.2016

בשתי שעות התוכנית היום בין 11:00 – 13:00 במסגרת התוכנית "אות לאות תביע אומר" שמחתי לארח את משה נחמן לוגסי מנהל תחום בריאות, חיים ופנסיה בסוכנות הבטוח קדמי בע"מ. משה נחמן הגיע לעולם הביטוח עקב אירוע טרגי שאירע בחייו.

משה נחמן הינו אח בכור למשפחה בת 6 נפשות. בהיותו כבן 14 נפטר אביו עקב מחלת הסרטן זמן קצר אחרי שהוריו רכשו את דירתם הראשונה והחלו לפרוע את המשכנתא בעזרתה רכשו את דירתם. חברת הביטוח לא שילמה את מלוא התשלום עבור ביטוח המשכנתא, היות והבנק היה רשלן ביצירת הכיסוי הביטוחי. משה נחמן כאח הבכור נכנס לנעלי אביו על מנת להילחם על זכויות אימו.

משה נחמן אמר "סיפורי האישי, הניע אותי להיכנס לעולם הביטוח והחל מסע חיי שאני רואה אותו כשליחות עבור אנשים הפשוטים וחסרי הישע, שאין להם את הידע, על מנת לתת להם מענה אמיתי לכל כיסוי ביטוחי ולתת פתרון לצרכים אילו לחייהם". הוספנו נגיעה במפתו הטארונומרולוגית, המספרת את סיפור חייו וסיפרנו  על הענקים התנכיי"ם  המסתתרים במפתו.

משה נחמן , כמו כל אדם הגעת לעולם עם ייעוד ותיקון.
משה נחמן , כמו כל אדם הגעת לעולם בלוויית שלושה מלאכים השומרים עליו. ניתן לדמות את שלושת המלאכים האלה ל: מלך, אביר ושר. המלך מהווה 50% ממבנה אישיות האדם, מיוצג ע"י הוא סיכום תאריך הלידה שלך. האביר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא המזל האסטרולוגי שלך. השר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא שמך הפרטי .

ספירת תפארת מתארת את הייעוד
מפת עץ החיים הקבלית
משה נחמן לוגסי
כל הזכויות שמורות (C) שרון נריה בר-און
להיות מאסטר. מנהיג ומוביל דרך רוחנית. נועדת לגדולות. לרפא את העולם בעיקר מהיבט הנפשי והרוחני. להנחות ולרפא אחרים ע"י הכוונה רוחנית, בתיקונם האישי, לקראת מימוש ייעודם. לעמוד על במה ולהעביר ידע. להרחיב אופקים. לפעול בנדיבות ורוחב לב. לפעול בחכמה למען האנושות. להנהיג באופן מלכותי. לפעול באומץ ולהתמודד עם אתגרים. לסיים תהליכים ולממש התחלות חדשות. להגיע לפסגה ולפעול כאש היצירה. לפרוץ למרחבים, להתחזק, להעצים בטחון אישי על מנת שתוכל להנהיג, להוביל דרך ולהנחות אחרים. להיות אופטימי עם חוזק נפשי ופיזי. לאהוב, להעניק ולהכיל את כולם.
המשפיע התנכ"י "אדם" - מספר 9 על פי המשפיע התנכ"י מתאר אדם המסוגל להכיל את תכונות כל בני האדם, אחריו הולכים באש ובמים. אדם בעל יכולת לברוא מציאות.  
בפן החיובי, ה"אדם" שבך הצליח לבטא את יכולת ההובלה ובריאת המציאות כפי שבא לידי ביטוי בבריאת הגזע "האנושי" והצלחתה.     
ובתנ"ך כתוב: - וַיִּצֶר יְהוָה אֱלֹהִים מִן-הָאֲדָמָה, כָּל [הכל מהווה את המספר השלם 9  שהכל עבורו והוא עבור כולם והקשר של המספר עם היקום] -חַיַּת הַשָּׂדֶה וְאֵת כָּל-עוֹף הַשָּׁמַיִם, וַיָּבֵא אֶל-הָאָדָם, לִרְאוֹת מַה-יִּקְרָא-לוֹ; וְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָא-לוֹ הָאָדָם נֶפֶשׁ חַיָּה, הוּא שְׁמוֹ.  כ וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁמוֹת, לְכָל-הַבְּהֵמָה וּלְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּלְכֹל, חַיַּת הַשָּׂדֶה. [בראשית ב' י"ט-כ']
אדם כמשפיע התנכ"י מתואר באמצעות הענק התנ"כי החבוי בך. היכולות והכישורים החבויים באישיותו מזוהים עם תכונות בן טלה ומתאר אדם השלם עם עצמו והחלטותיו, מעניק, אוהב את החי והצומח, זקוק לחופש ומרחבים, יצירתי ומוביל דרך עולמית.
ספירות חסד-גבורה מתארות את יכולות התעסוקה שלך
מפתך מספרת עליך על אדם בעל כישורים בלתי רגילים בתעסוקה. איש ביצוע מעולה בכול תחום.  עסקים, ניהול, צבא, תעסוקה עם אחריות גדולה, עצמאי, ניהל והפעלת צוות שלם בהצלחה מרובה, מדע מדויק. עבודה הקשורה לקרקעות, כספים, בנקאים. כל סוגי הביקורת, ביטוח, כלכלנים, יזמים. כול הקשור במנטאלי, לוגי, עבודה מדויקת, רואי חשבון, מהנדסים, כימאים, יצרנים. רוחניות, מיסטיקה, מרפאים, מאבחנים, הילרים, ריפוי בעזרת מגע כמו רפלקסולוגיה. פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מיסטיקנים ומתקשרים.

ספירת כתר מתארת את המחשבות, השאיפות והאידיאלים
סגנון המחשבה שלך מתאר אדם יצירתי, תקשורתי, בעל שמחת חיים, זהיר, חי את הרגע, ספונטאני,  אהבה בראש מעייניו, אינטליגנטי, בר מזל, וורבאלי - יכולת ביטוי טובה מאוד. אדם חייכן, בעל דמיון, חביב, נחמד, בעל קסם אישי, מתלהב, חברותי, משכיל, אופטימי, מבין, סימפאטי, נותן אמון בזולת. אדם אסוציאטיבי, הרפתקן, כשרוני, בעל כושר אלתור, מחשבה מהירה, רגיש, מעודד, מעניין. בעל חשיבה אופטימית וחיובית באופן טבעי המתרכזת בצד הטוב (החלק המלא של הכוס).
המשפיע התנכ"י משה מתאר אדם, כפי שמתואר משה כאדם שידע להפוך ביצירתיות קבוצה של עבדים לעם. אדם בר מזל. אדם המסמל את היציאה מעבדות לחרות. בפן החיובי, ה"משה" שבך הצליח לבטא את היצירתיות שבו, את יכולת המנהיגות והעמידה על במה ולהוציא אותך מעבדות לחרות. 
   
ספירת הדעת הנסתרת את המזל אסטרולוגי 22 עקרב – מיסוד האש והמים
מפתך מספרת שמזלך האסטרולוגי "דוחף" אותך להיות מאסטר בפן החומרי והרוחני גם יחד. אדם בעל יכולת לימוד עצמי ובעל יכולת ללמד. "מלך" בניהול בעסקים בהיקף כלל עולמי ועסקים גדולים מורכבים ומדויקים. אדם בעל יכולת המצאה. אדם בעל יכולת התחדשות והתאוששות, אדם מיוחד ויחיד, אדם מצליחן בכל תחום. אדם חכם, מחונן, גאון ויצירתי. אדם ה"נועד לגדולות", אדם אמיץ, סמכותי וקשוח כפלדה. אדם בעל כישורים מיוחדים ובלתי רגילים, המתמיד עד לניצחון. אדם בעל יכולת לעבוד ולפעול תוך כדי תנועה.

המשפיע התנכ"י "מנורה" - מספר 22 על פי המשפיע התנכ"י מתאר אדם בעל יכולת רוחנית נעלה. אדם עוצמתי בעל יכולת לברוא מציאות ובעל יכולת מימוש גשמית יוצאת מגדר הרגיל.    
אור ה"מנורה" שבך הצליח לבטא את יכולת הראיה המיוחדת שבו ויכולת בריאת המציאות כפי שמתואר בנס פח השמן שבו הודלקה המנורה. למנורה יש תכונה מיוחדת שיש ביכולתה להפיץ אור תמיד מקצה העולם ועד קצהו לנצח נצחים. כנאמר, בלי אור הבורא אין הצלחה כפי שמבוטא ע"י המנורה.          
ובתנ"ך כתוב: - וְעָשִׂיתָ מְנֹרַת, זָהָב טָהוֹר; מִקְשָׁה תֵּעָשֶׂה הַמְּנוֹרָה, יְרֵכָהּ וְקָנָהּ, גְּבִיעֶיהָ כַּפְתֹּרֶיהָ וּפְרָחֶיהָ, מִמֶּנָּה יִהְיוּ.  [שמות כ"ה ל"א]
המנורה כמשפיע התנכ"י מתואר באמצעות הענק התנ"כי החבוי בך. היכולות והכישורים החבויים באישיותו מזוהים עם תכונות בן מזל עקרב שחלק מייעודו להותיר חותמו בעולם. אדם היודע לבנות, ליצור יש מאין.
השר הוא מספר שמך הפרטי [מס' 7 המשויך לספירת בינה המסמל באסטרולוגיה את מזל דגים, בטארולוגיה קלף המרכבה]. הקורא לך להיות שר בידע וחוכמה. אדם מחונן, נבדל, מתבודד, בעל נטייה להעמקה במיוחד בתחומי הלימוד ומחקר. אדם השואף למושלמות. אדם בקורתי, חשאי ונוקשה. אדם השומר על פרטיות ומעדיף להיות לבד. אדם בישן, נאמן, יציב, אנליטי, שכלתני, בעל אינטואיציה טובה. אדם בעל יושרה, שואף לשלווה ושלמות פנימית. אדם שומר סוד, שומר חוקים ארציים. אדם המתחבר לאמונה ולדת.
המשפיע התנכ"י רבי "שמעון" בר יוחאי - מספר 7 על פי המשפיע התכנ"י/קבלי מתאר אדם כפי שמתואר רבי "שמעון" בר יוחאי (תלמידו של רבי עקיבא) כאדם חכם שידע לעמוד על במה ולהעביר את הידע והחוכמה שלו לאחר.  
האתגר שלך (1) :מאופיין ע"י מזל אריה (1): מגיל 0 עד גיל 36
אתגרך להיות מלך ברעיונות מקוריים, אתגרך להיות עצמאי, יוזמתי, להתחיל דברים חדשים, להגיע להישגים, להנהיג, לקחת אחריות, לסמוך על עצמך ולהתמודד עם אובדנים.

שיא:0-27
ההצלחה באה לידי ביטוי בעקבות התיקון האישי. ההצלחה תבוא מפעילות המאפשרת התחלות חדשות (בפן החיובי), יכולת ביטוי טובה, להיות עצמאי, "לייצר" רעיונות מקוריים. תקופה טובה להגיעה להישגים, תקופה של יוזמה, תקופה טובה להיות וורבאלי. תקופה טובה לעמוד על במה ולהעביר ידע, לפעול מחוץ למסגרת וללא גבול (על דרך החיוב). לפעול תוך כדי שינויים, להתקדם ולהסתגל לשינויים. נסיעות לחו"ל, טיולים, התנסויות חדשות, עבודות חדשות. תקופה טובה ללמוד לעשות תארים ולהחליף ישן בחדש.
שיא: 27-36
תקופה זו מאופיינת ע"י הצלחה או כישלון. על מנת למצות את המתנות שהיקום נתן לך, מומלץ לך לפעול על פי ההנחיות המובילות להצלחה ולהימנע מהכישלון. באופן זה הצלחתך תהא הגדולה ביותר.
ההצלחה מתמקדת ביכולת להעמיק במגוון רחב של נושאים, מומלץ לפעול בחוכמה ללמוד ולצבור ידע, להיות נבדל ושונה (בחיובי).
זמן טוב ללמוד ובמיוחד כל הקשור בתפקידי ניהול, פיקוח ובקרה. זמן טוב להתקדם בסולם הדרגות. אתה נמצא בתקופה בה קל להתקדם כשכיר זאת תקופה טובה להוכיח עצמך את יכולותיך הפנומנאליים, את הכישורים המיוחדים שכן הם יאפשרו לך לפרוץ דרך בתחום שלך בחמש השנים הבאות. העתיד שלך מצוין בתעסוקה ותהא לך קפיצת דרך גדולה בגיל 36 אתה צריך להגיע מוכן לתקופה זו.  בתקופה זו ועד גיל 36 מומלץ לא להיות עצמאי.
מגיל 45 שוב קפיצת דרך משמעותית
שירים שהושמעו בתוכנית
שלומי שבת - אין עוד מלבדו
להקת הנח"ל - חופים – שירו של נתן יונתן ונחום היימן
הגבעתרון -  החול יזכור
יהורם גאון בשירו של עובדיה חממה... - אהבה
שלומי שבת – בראשית עולם
צמד דרום – שיר אהבה ישן
הפרברים ומתי כספי – מה שיש לי לומר לך
כמו צמח בר – חוה אלברשטייןאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה