יום שני, 14 בספטמבר 2020

גל בייסברג - אסטרטג פוליטי ושיווקי הנותן גב איתן

 

בס"ד

גל בייסברג -  אסטרטג פוליטי ושיווקי הנותן גב איתן


במסגרת תוכניתנו "ענין גורלי", אנו מתכבדים לארח היום, 14 לספט' 2020, את גל בייסברג, אסטרטג פוליטי ושיווקי, מנכ"ל חברת גל מונק, סוכנות המסר הראשונה בישראל, אשר התמזגה לאחרונה חברת גלאי תקשורת.

 

בפעילות של "גל-גלאי" מתרכזים בבניית אסטרטגיה תקשורתית בשיטת עיצוב המסר תוך בחירה מתוכננת ומושכלת בעיתוי, בדרך ובפלטפורמה המתאימה ביותר: עיתונות, דיגיטל, רשתות חברתיות, או אמצעי פרסום אחרים. זוהי עבודה מיוחדת בשיטות ייחודיות המאפשרות תוצאות יעילות.

***

אומר גל:"בשוק התקשורת המשוכלל של המאה העשרים ואחת, יחסי הציבור מאגדים מגוון פעולות שנועדו להוביל השפעה על קהלים וצרכנים, בעיקר באמצעות פלטפורמות תקשורת ההמונים – אך לא רק. פעולות אלה נעשות באמצעות יוזמות לכתבות, עבודה מול עיתונאים, הודעות לעיתונות, מתן בלעדיות על חשיפה, ייזום רעיונות מחוללי תקשורת, פוסטים ויראליים, שימוש ברשתות חברתיות, תוכן שיווקי ועוד.

***

לאחר בחירת האסטרטגיה התקשורתית המתאימה, גל-גלאי בניהולם של גל בייסברג ויגאל גלאי פועלים בדרכים שונות על מנת להעביר את המסרים של הלקוח בזמן נתון, תוך יצירת האיזון העדין שבין כללי המשחק והצרכים של עולם התקשורת לבין האג'נדה שמייצג הלקוח.

***

עם אצבע על הדופק, הם מחברים את הלקוח עם אקטואליה, יוזמים פעולות שמתאימות לתקשורת ומביאים לפועל רעיונות יצירתיים שבעזרתם ניתן ליצור אהדה, לשנות עמדות צרכנים, לקעקע מסר או להתמודד עם סיטואציות משבריות.

 

היה מעניין... מוזמנים להאזין.

 מפת עץ החיים הקבלית – גל בייסברג

כל אדם מגיע לעולם בלוויית שלושה מלאכים השומרים עליו. ניתן לדמות את שלושת המלאכים האלה למלך, אביר ושר. המלך מדבר על הייעוד ומוביל אותך להשגת מטרותיך בחיים. האביר (המזל האסטרולוגי) מספר לנו מהי הסיבה ומהם שאיפותיך למימוש  ייעודך, השר יספר לנו, איך תעשה זאת ובאיזה אופן.

 ספירת תפארת – הייעוד,

להיות מאסטר. מנהיג ומוביל דרך. לעמוד על במה ולהעביר ידע. להרחיב אופקים, לפתח כוחות וכישורים בלתי רגילים, לפעול בנדיבות ורוחב לב. לעזור לאחרים לפעול באומץ ולהתמודד עם אתגרים. לסיים תהליכים ולממש התחלות חדשות. להגיע לפסגה ולפעול כאש היצירה. לפרוץ למרחבים, להוביל דרך ולהנחות אחרים.

 

מהו מרכז מבנה אישיותך?

מפתך מספרת על אדם שמבנה אישיותו כולל את התכונות הבאות: אדם בעל יכולת טבעית להוביל דרך, להנהיג, להיות המורה האוניברסאלי, אדם שפיו הוא כלי עבודתו. אדם בעל יכולת נתינה ללא גבול, בעל מודעות גבוהה. בעל יכולת אינטואיטיבית. אדם רחב לב, המסוגל להרחיב אופקים לעצמו ולזולת. אדם בעל ידע רב, חכם, המתנדב למען הזולת, חברותי ורחמן. אדם בעל יכולת הישרדות. אדם בעל יכולת המצאה, יכולת לברוא מציאות. אדם אינטליגנטי, שכלתני, אדם בעל יכולת ראיה בגדול, מתחיל ומסיים דברים, אוהב אדם. אדם בעל דמיון, אדם בעל ביטחון עצמי, המאמין בעצמו, אופטימי, חזק נפשית ופיזית. אדם הישגי, מנטאלי, שקט כלפי חוץ, נשמתו כאש היצירה, פתוח, מעניק ללא תנאי. אדם חברותי, בעל יכולת להכיל את כולם. אדם הנלחם למען זכויות חברתיות ונלחם למען צדק חברתי.

 המשפיע התנכ"י "אדם"

מספר 9 על פי המשפיע התנכ"י מתאר אדם המסוגל להכיל את תכונות כל בני האדם, אחריו הולכים באש ובמים. אדם בעל יכולת לברוא מציאות.  

בפן החיובי, ה"אדם" שבך הצליח לבטא את יכולת ההובלה ובריאת המציאות כפי שבא לידי ביטוי בבריאת הגזע "האנושי" והצלחתה.     

ובתנ"ך כתוב:

וַיִּצֶר יְהוָה אֱלֹהִים מִן-הָאֲדָמָה, כָּל [הכל מהווה את המספר השלם 9  שהכל עבורו והוא עבור כולם והקשר של המספר עם היקום] -חַיַּת הַשָּׂדֶה וְאֵת כָּל-עוֹף הַשָּׁמַיִם, וַיָּבֵא אֶל-הָאָדָם, לִרְאוֹת מַה-יִּקְרָא-לוֹ; וְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָא-לוֹ הָאָדָם נֶפֶשׁ חַיָּה, הוּא שְׁמוֹ.  כ וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁמוֹת, לְכָל-הַבְּהֵמָה וּלְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּלְכֹל, חַיַּת הַשָּׂדֶה. [בראשית ב' י"ט-כ']

אדם כמשפיע התנכ"י מתואר באמצעות הענק התנ"כי החבוי בך. היכולות והכישורים החבויים באישיותו מזוהים עם תכונות בן טלה ומתאר אדם השלם עם עצמו והחלטותיו, מעניק, אוהב את החי והצומח, זקוק לחופש ומרחבים, יצירתי ומוביל דרך עולמית.

ספירת כתר מאפיינת את יכולת חשיבתך ושאיפותיך:

להיות שיתופי, לחיות בחברת אנשים, אמפטי, לתמוך, חושב לפני שמבצע, צנוע, זורם עם כולם, יצירתי במיוחד באומנות, יכולת להפריה רעיונית, דיפלומטי, מתחשב, ושמרן.

ספירת הדעת הנסתרת:

מאופיין ע"י מזל מאזניים (6) מתאר אותך כאדם משפחתי, אוהב ילדים, ביתי, מעניק, "רודף צדק", שואף לאיזון, מוסרי, הרמוני, פשרן, ומחפש את דרך השלום.

ספירת בינה: השם הפרטי

ראשי התיבות של שמך, ג' ב' = מסבירות מדוע אתה מהווה "גב" תומך לכל סביבתך.

שמך הפרטי:  מאופיין ע"י מזל מאזניים (6) מתאר אותך כאדם משפחתי, אוהב ילדים, ביתי, מעניק, "רודף צדק", שואף לאיזון, מוסרי, הרמוני, פשרן, מחפש את דרך השלום, אחראי, נאמן, אמין.

 הערכים החשבים בחייך הם: תקשובת ותקשורת טובה, הובלת דרך ומשפחתיות.

 מה מפת תקופות חיים אומרת על עברך ועתידך?

המחזורים והשיאים של מפתך מספרים על אדם שיודע להתגבר על כל מכשול באומץ רב. בנחישות ובהתמדה אתה יודע להוביל דרך ולנצח.

תגובת גל למפה:
להאזנה לשעה הראשונה לחץ כאן

להאזנה לשעה השנייה לחץ כאן

השירים שהושמעו בתוכנית:

בני אמדורסקי - אני גיטרה

מילים ולחן: נעמי שמר

הפרברים - ריח תפוח אודם שני

מילים: יורם טהרלב לחן: נחום (נחצ'ה) היימן

הפרברים - ציפורים נודדות

מילים: יורם טהרלב, לחן: אפי נצר

סתיו - אסתר עופרים

מילים: שמשון חלפי, לחן: משה וילנסקי

נעמי שמר - על כל אלה

מלים ולחן: נעמי שמר

אילנית - נאסף תשרי

מילים: נתן יונתן, לחן: צביקה פיק

הגביע - שלישיית גשר הירקון

מילים: יורם טהרלב, לחן: נחצ'ה היימן

דוד ד'אור וששי קשת - אדון הסליחות

מילים: מן התפילה, לחן: עממי ספרדי יהודי

          

                              יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית

                                                              קטלוג העשייה שלי


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה