יום שני, 19 ביולי 2021

בי-ריץ' מיינדסט נציגי גרנט קרדון בישראל 19.07.2021

 בס"ד

בי-ריץ' מיינדסט נציגי גרנט קרדון בישראל

במסגרת תוכניתנו "עניין גורלי" אנו אירחנו ביום שני, י' באב ה'תשפ"א 19 ביולי 2021 את  נעם שפלטר ואדר מרלינסקי, ממנהלי חברת Be Rich הרוצים לאפשר לאזרחי ישראל והמזרח התיכון לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.


חברת בי ריץ' היא הזכיינית של המיליארדר והפילנתרופ של גרנט קרדון בישראל ובמזרח התיכון

החברה הינה הנציגה הרשמית והבלעדית של גרנט קרדון בישראל ובמזרח התיכון. החברה הביאה לארץ ומבססת בה את שיטות ההצלחה של קרדון באמצעות כנסים וסדנאות, כמו גם תכנים אינסופיים המתמקדים בצמיחה אישית, בדגש על שינוי תפישה תודעתית והוצאה לפועל של תהליכים אישיים בעלי השפעה רחבה בכל תחומי החיים, ובעיקר בגישה הכלכלית והעסקית.

אדר מרלינסקי - טוטאלי בדברים שעושה, איש של הפרטים הקטנים שיודע להסתכל ולחשוב גם בגדול מאוד – מעבר לגבולות המקובלים, אדם אוהב עם רצון גדול לעזור לאחרים לצמוח ולגדול.

נעם שפלטר - יזם בנשמה. תמיד מחפש איפה ניתן לשפר דברים ואיך לפתור בעיות. יודע שהזדמנויות נמצאות בכל מקום ומחפש אותן בעקביות. איש משפחה אשר דואג להקדיש זמן איכות למשפחה באופן קבוע.

החזון של החברה הוא לסייע ל-100,000 משקי בית בישראל לשפר את מצבם הכלכלי בעשור הקרוב. זאת אנו עושים במגוון אפיקים: הוצאה לאור בעברית של רבי המכר של קרדון, העברת שיעורי מנטורינג ומפגשי וובינר, כנסים לקהל הרחב מחד, ומאסטרמיינד אינטימי מאידך, מערכת אקדמיה דיגיטלית חדשנית עם היקף אדיר של מגוון קורסים ותוכניות לימוד, ובעיקר -מתן ערך ותועלת בכל דרך אפשרית בכמה אפיקים עיקריים: פיננסים ויצירת הון, לימוד ואימון מכירות, שיווק דיגיטלי ותפיסת במה, וכמובן – השקעות ונדל"ן.

לפני שמתחילים חשוב להבין דבר מאוד בסיסי: כן, זה אפשרי. לא, זה לא פשוט ולא קל. זה לא משנה איפה אתם נמצאים כרגע בחיים, גם אם אתם נמצאים בחובות, מחוסרי עבודה, או מרוויחים רק 6,000 שקל בחודש. אין שום סיטואציה בחיים שלכם שבה אתם לא תוכלו להצליח על ידי לקיחת הצעדים הנכונים, על ידי עשיית הדברים הנכונים ועל ידי הימנעות מהדברים שמשאירים אנשים במצב של עוני והישרדות.

* למה כדאי לשים את כל הדברים שיש לנו בצד ולבוא להקשיב לאדר ונועם?*

הדרך שבה אדר אומר דברים היא דרך שגורמת לאנשים לפעול, יש לו את היכולת להניע אותכם גם אם אתם עוד לא יודעים כיצד לנוע, מספיק לי רק הרצון שלכם ואדר יוכל להביא אותכם לשם.

הניסיון הרב של נעם, משולב עם הרצון לעזור לכם ולהיות חלק מהצלחתכם.

אז... , כפי שאומר גרנט קרדון ואומרים אדר ונועם תעצרו את ההתנהגות הענייה שלכם, תלמדו לעומק 2 מולטי מיליונרים ותחקו אותם, אל תבזבזו את הכסף שלכם על דברים שלא מכניסים כסף, צרו מספר מקורות הכנסה, השקיעו בקשרים, השקיעו בעצמכם, קבלו החלטות מהר, לעולם אל תפסיקו והעיקר- תזכרו שהכל בראש.

חברת בי ריץ' מאפשרת איך לצאת מחושך העניות אל אור ההצלחה הכלכלית. בספר איך להפוך למיליונר בעשרה צעדים מתוארים 10 צעדים אפשריים לכל אדם. אילו עקרונות הספר "חוק ה X10 "של גרנט קרדון, הספר הרביעי מתוך 8 ספרים רבי מכר שלו.

 

צעד ראשון: הכל בראש - הכל מתחיל מהמצב המנטלי.

צעד שני: לעצור את ההתנהגות הענייה

צעד שלשי: תלמדו 2 מולטי מיליונרים

צעד רביעי: תעבדו כמו מולטי מיליונרים

צעד חמישי: תעברו מבזבוז להשקעה

צעד שישי: צרו מספר מקורות הכנסה

צעד שביעי: הרחיבו את הרשת שלכם

צעד שמיני: תשקיעו בעצמיכם

צעד תשיעי: קבלו החלטות מהר

צעד עשירי: לעולם אל תפרשו

 

*מה מספרות מפות עץ החיים הקבלית של אדר ונועם?*

ראשית, שניהם נולדו ביום רביעי בשבוע. ילידי יום רביעי שואפים באופן תמידי לרכוש חכמה אמיתית. הם מסייעים לזולת באמצעות ייעוץ נבון ותרים אחר ההיגיון הצרוף בכל הסובב אותם. הם ניחנים בכישור יוצא דופן להתמקד בעיקר ולא בטפל, להבחין בנושאים שהטיפול בהם דורש עדיפות, בין טוב לבין המצוין.

 

מפת עץ החיים של אדר מרלינסקי 

מתארת אדם שיש הלימה בין תאריך לידתו לבין שמו המלא ולכן יוכל לממש עד 100% מיכולותיו. הייעוד מספר על מלך המשפחה הפועל בצדק, בהרמוניה, באיזון ובמוסר. כישורים בלתי רגילים בתעסוקה, יכולות של מצליחן, יכולת ביצוע מעולה, תעסוקה תוך כדי תנועה, בונה תוכנית ומשדרגה תוך כדי עבודה למקסימום האפשרי. יודע להנהיג ולהוביל אנשים.

מפת עץ החיים של נעם שפלטר 

מתארת אדם שייעודו: להיות מאסטר (מורה דרך) ולהוביל אנשים לדרך חדשה. ביכולתו להנחות ולרפא אחרים ע"י הכוונה רוחנית, בתיקונם האישי, לקראת מימוש ייעודם. באפשרותו לפתח יכולות ליצירה והגשמת רצונות המשרתים את האנושות ולברוא מציאות חדשה וטובה יותר עבורם. יודע להנהיג ולהוביל אנשים.

 

היה מעניין... מוזמנים להאזין.

 


 

להאזנה לשעה הראשונה לחץ כאן

להאזנה לשעה השנייה לחץ כאן

להאזנה לשעה השלישית לחץ כאן

חווייתו של נעם מהתוכנית

חווייתו ש אדר מהתוכנית

סרטוני התוכנית: מוזמנים לצפות בכיף...

סרטון 1

סרטון 2

סרטון 3

סרטון 4

סרטון 5

סרטון 6


השירים שהושמעו בתוכנית:

בדרכי שלי – אריק לביא

מילים: פול אנקה לחן: קלוד פרנסואה וז'אק רבו

ויקיפדיה – חנן בן ארי

מילים: חנן בן ארי וקרן פלס לחן: חנן בן ארי

לבחור נכון – אמיר דדון, ישי ריבו (גרסת קיסריה)

מילים ולחן: אמיר דדון ואלדד ציטרין

מישהו פעם – עידן חביב

מילים ולחן: עברי לידר

כסף - קברט

מילים: ג'ון קנדר, לחן: פרד אב, תרגום: אהוד מנור

שבוע טוב – אברהם טל

מילים: אברהם טל, אבי אוחיון ובניה ברבי

לחן: אברהם טל, אבי אוחיון, בניה ברבי ומתן דרור

כשחיכיתי לך על הספסל – אהוד בנאי

מילים ולחן : אהוד בנאי

אם תרצי - חנן בן ארי

מילים ולחן: חנן בן ארי

ואם תבואי אליי - עידן רייכל

מילים: ולחן עידן רייכל

הזמן עושה את שלו - אברהם טל

מילים: אברהם טל

לחן: אברהם טל, אייל הלר, אייל ניסנבוים, עופר אשד, איתמר דוארי, גלי שדה ועדיאל גולדשטיין

מה שהלב בחר - קובי אפללו

מילים ולחן: קובי אפללו

מתנות קטנות - רמי קליינשטיין

מילים: נועם חורב, לחן: רמי קלינשטיין יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית

                                                              קטלוג העשייה שלי
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה