יום חמישי, 24 באוקטובר 2013

משולש הכח של לוסי רבין, קופת בריאות והתאריך 24.12.2013

האם גם לכם קרה שביום מסוים או בתאריך מסוים הכל הצליח לכם ואילו ביום אחר, כל מה שניסיתם, הלך קשה? לעיתים אפילו הצטערתם על שהתחלתם את היום הזה ולא נשארתם במיטה? ו...כאשר היום הזה הסתיים פלטתם אנחת רווחה ושמחתם על כך? כן, לכולנו יש ימים כאלה.

האם יש חוקיות כלשהי לימים האלה? האם ניתן לדעת מראש מה עשויה להיות מגמת היום? או שהכל הוא בידי הגורל הבלתי ידוע?

נשאלתי לפני כשבועיים ימים, באמצע אוקטובר 2013, על-ידי לוסי רבין, יזמת קופת בריאות, האם התאריך 24.12.2013 מתאים לקיים אירוע של השקה נוספת לקופת בריאות?

פתחתי את הבדיקה על-פי פרד"ס סוד האותיות, שהינה תורת צופן האותיות המוכרת כבר כ-4,000 שנה ושהופיעה לראשונה בכתב בספר יצירה אשר נכתב, על-פי המסורת על-ידי אברהם אבינו. רציתי לבדוק את הקשר בין "לוסי" לבין "קופת בריאות".

האות הראשונה בשם, אשר בלשון הקבלה מכונה "אות הנשמה" מתארת את מהותו של האדם ואת צורת חשיבתו. אות זו היא האות הדומיננטית באבחון האופי של האדם לפי האותיות. חיבור האות הראשונה של "לוסי", ל' עם האות הראשונה של "קופת בריאות" ק', נקבל את הצירוף "קל". משמעו = הבורא מעניק ללוסי את רעיון בניית המיזם בקלות. כאשר נחבר את ה-ל' של לוסי עם האות ב' הראשונה המילה "בריאות" נקבל כאן את המילה "לב". כלומר החיבור של "לוסי" ל"בריאות" נעשה מאהבה, דרך הלב.

הצירוף "לב" איננו צירוף פשוט, זהו צירוף מאד מיוחד ובעל אנרגיה רוחנית גבוהה ביותר. מדוע? ספר התורה שלנו מתחיל באות ב' מהמילה "בראשית" ואילו המילה האחרונה בתורה מסתיימת במילה "ישראל", האות ל'. כך שתורתנו הקדושה בנויה כולה על "לב".  על כן נאמר עליה שזוהי תורת חיים המגיעה מהלב, מהאהבה. מכאן כל כך ברור הפסוק והציווי "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ [ויקרא י"ט פסוק י"ח]" זאת ועוד... "לב" בגימטריה = 32. ספר יצירה המיוחס לאברהם אבינו פותח בפסוק הראשון "בשלשים ושתים נתיבות פליאות חכמה חקק י"ה יהו"ה צבאות את עולמו". הכוונה כאן ל-22 האותיות ועשרת הספירות של עץ החיים הקבלי השזורים אלה באלה. המסקנה, קיים חיבור מדהים בין "לוסי" ל"קופת בריאות".

וכעת פניתי לכיוון הטארונומרולוגיה.  בדקתי שתי מפות. את מפתה של לוסי רבין ילידת 25.11.1959 ואת מפתה של הישות, קופת בריאות, אשר נולדה ביום 25.12.2012. כאן המקום לבוא ולהאיר [מלשון אור] כי לכל ישות, היינו חברה, עיר, מדינה, ארגון אפשר לחשב את מפת עץ החיים הקבלי, שכן גם להן יש תאריך לידה ושם. מפת האדם  או הישות מורכבת משני חלקים:

א.      מפת אישיות האדם/הישות  על פי עץ החיים – מה האדם מצפה מחייו – המפה המתארת את שאיפותיו, רצונותיו, יכולותיו והקשיים העומדים בפניו.
ב.  מפת תקופות החיים מה החיים "רוצים/מצפים" מהאדם/הישות ולאן הם מובילים אותו – המפה מתארת את ה"רוח     הגבית" שיכולה להעלות ולרומם או להיות הרוח מקדימה שמאטה ועוצרת. כפי שמסופר ביציאת מצרים הלכו לפני המחנה עמוד אש ועמוד ענן. הענן ביום והאש בלילה והראו את הדרך להצלחה ומנעו את הכישלון. ולכן מומלץ לאדם/ישות להיצמד לעמוד הענן ועמוד האש האישיים שלו המכוונים אותו במטרה להצליח.

על-פי תורת הנומרולוגיה , המהווה חלק חשוב ועיקרי בתורת הטארונומרולוגיה,
ניתן לדעת מראש מתי יש לנו ימים אנרגטיים  טובים יותר ומתי יש לנו ימים עם אנרגיה פחותה. במחקרי מצאתי הלימה בין שלושה סוגי מספרים, המהווים את משולש הכוח שלנו.
·     מספר הייעוד שלנו, שהינו סיכום של תאריך הלידה שלנו עד למספר חד או דו ספרתי, לפי כללי חישוב מסוימים
·     מספר היום האישי שלנו הנובע ממספר השנה האישית ומספר החודש האישי, אשר נובעים גם הם מתאריך הלידה האישי שלנו 
     מספר הקוסמו-נומרולוגי של תאריך האירוע הנבדק. כל יום, על פי לוח השנה הבינלאומי, השמשי,  הגרגוריאני (הוא לוח השנה שהונהג בצו של האפיפיור גרגוריוס ה-13 בשנת 1582) מסומן על ידי יום-חודש-שנה. באמצעות לוח זה אנחנו סופרים את הימים, החודשים והשנים ומנהלים את חיינו לפיהם. אם נחבר ונצמצם את כל הספרות לספרה אחת, לפי הכללים שלמדנו נגלה את הסוד האנרגטי בטמון מאחורי תאריך היום.
כאשר שלושת המספרים האלה זהים, יהיה לנו יום אנרגטי מוצלח ביותר. אני מכנה יום זה "יום משולש הכוח שלנו". אני חייב להדגיש כי יום כזה הוא די נדיר ומופיע אחת לכמה שנים!!! לאחר שהבנו את משמעות "יום משולש הכוח שלנו". הבה ונתבונן בתוצאות החישוב הפנטסטיות של שתי המפות.
·         מספר היעוד של לוסי רבין = המספר הרשום בספירת התפארת שלה, הנובע מתאריך לידתה 25.11.1959 = 6
·         מספר היעוד של קופת בריאות = המספר הרשום בספירת התפארת שלה, הנובע מתאריך לידתה 25.12.2012 = 6
·         מספר היום האישי בשתי המפות = 6 [הסבר מפורט איך מחשבים, למי שרוצה להרחיב את הידע, בסרטון מצורף]
·         מספר היום הקוסמו-נומרולוגי = הנובע מתאריך האירוע, 24.12.2013 = 6

מהי משמעות המספר 6 ?
מהות : משפחה, אסטטיקה, איזון.
אופי: שירותיות, חום והרמוניה משפחתית, העדפת המשפחה על-פני הקריירה.
פן חיובי: אחריות, אהבה, משפחה, שרות, אומנות, אסטטיקה, פטריוט, תרבות ושימוש בשפה רהוטה.
פן שלילי: בריחה ממחויבויות, דחיינות, עצלנות, ביקורתיות מופרזת, אגואיזם, פחד, סחטנות רגשית.
המשפיע האסטרולוגי: הכוכב השולט בו הוא נוגה [ונוס] - מסמל באסטרולוגיה את מזל מאזנים מיסוד האוויר.
המשפיע הטארולוגי: קלף הנאהבים - מחויבות וקשר זוגי מהווים את האתגר המרכזי בחייך להתפתחות משותפת.

ייעוד: להקים משפחה, ללכד את המשפחה, לגשר ולפשר, לאזן, לטפל, לעסוק בבריאות ולתת שירות.
מפתך מספרת על אדם שייעודו להיות משפחתי, ביתי, מאוזן ולפעול בהרמוניה. להקים משפחה, לאהוב ולהעניק לילדך, לפעול בצדק, באיזון ובמוסר. ליצור קשרים ולשלב בין אנשים, להיות שיתופי, פשרן, סתגלן, לפעול למען שלום ופיוס. להיות רגיש, מופנם, ללמוד לטפל בבעיות שלך. להיות דיפלומט, מתורבת, מעורב חברתי, אסטטי, מסודר, נקי, לארח ולהתחבר ליופי. להיות רומנטיקן, נאמן, להקרין אהבה, להיות עדין ולדאוג לזולת. להיות כשרוני בכול הקשור לידיים, להיות יציב, אמין, מעורב בקהילה, לשרת את הקהילה והמשפחה. לעסוק בבריאות וטיפול, להיות חברותי, לחנך, להתחבר לאומנות (ציור, פיסול..) ולפתח כישורים לאומנות, יופי ואסתטיקה.


נסכם:

לוסי רבין  25.11.1959
קופת בריאות  25.12.2012

ביחס ללוסי רבין זהו יום מצוין
יום קוסמו נומרולוגי [סיכום נומרולוגי של התאריך הקוסמי 24/12/2013]  6  – מתאים לתחום הבריאות
היעוד – 6 מתאים לתחום הבריאות
שנה אישית – 6 מתאים לתחום הבריאות, מחזק, פעם רביעית מספר 6.
חודש אישי - 9 מתאים לתחום הבריאות
יום אישי – 6 מתאים לתחום הבריאות
השילוב המיוחד, "יום משולש הכוח",  של יום האירוע מדהים ומתאים לסוג האירוע. יום זה מאפשר הצלחה אישית גדולה מומלץ לנצל את היום הטוב הזה לטובה.

ביחס לקופת בריאות
יום קוסמו נומרולוגי 6 – מתאים לתחום הבריאות
היעוד – 6 מתאים לתחום הבריאות
שנה אישית – 7=16 עלול להקשות על ההצלחה, יחד עם זאת הוא יום מתאים לתחום הבריאות.
יש להימנע ביום זה מהתנהגות בלתי הולמת והתנהגות תוקפנית וקשה כלפי המארגנים או לקוחות, להימנע מהתנהגות בוטה  שכן זהו "עקב האכילס" של יום זה. כאן כדאי לנהוג לפי הכלל "סוף מעשה במחשב תחילה".
חודש אישי – 1=19 מתאים להתחלות חדשות וגם לתחום הבריאות. יחד עם זאת האנרגיה בחודש זה פועלת לשני הכיוונים. מצד אחד היא מאפשרת הצלחות גדולות אולם ההצלחות יבואו תוך כדי ניצול הזדמנויות עסקיות. מצד שני אם תחליטי שלא לנצל הזדמנויות אילו, היקום יזמן לאחרים לנצל אותך. מומלץ שלא לאפשר זאת.   
יום אישי – 6 מתאים לתחום הבריאות.

השילוב המיוחד של יום האירוע מדהים ומתאים לסוג האירוע. יום זה מאפשר הצלחה עסקית גדולה. 

למתעניינים יותר, הרוצים ללמוד לחשב...מצ"ב לינק לסרטון
http://www.youtube.com/watch?v=RHWZaRcI9-E

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה