יום שלישי, 25 בדצמבר 2012

הקברט של איווט

ביום שישי (14.12.12.), הטיל שר החוץ אביגדור ליברמן את ה"פצצה" והודיע בניגוד לכל הציפיות על התפטרותו מן הממשלה עד אשר ינקה את שמו ויזוכה מכתב האישום שהחליט היועמ"ש להגיש נגדו. זכאי או אשם? זאת השאלה

▪  ▪  ▪
כלי העבודה לפיענוח התעלומה

תשובה אפשרית ורמז ניתן לקבל מפענוח קוסמונומרולוגי של תאריך ההתפטרות וכן של האישיות שבנדון, במקרה הנ"ל אביגדור ליברמן בכבודו ובעצמו.

תחילה, הבא נביט במפה הטארונומרולוגית על-פי עץ החיים כדי ללמוד דבר או שניים על אישיותו ועל מפת תקופות החיים כדי ללמוד אילו מתנות העניק לו בורא בהתאם ליום הולדתו. 

מפת אישיות האדם תסייע בעדנו לסייע לגבי הסוגיות של רצונות, שאיפות וקשיים בדרך להשגתם במהלך חייו.

מפת תקופות החיים משלימה את מפת האישיות ומצביעה לאן החיים מצדם לוקחים את הבן אדם, קדימה אל עבר הגשמת המטרות או אחורה תוך כדי הצבת חסמים.
פריסת המפה
אביגדור ליברמן נולד ביום 5.6.1958 תחת השם "איווט" ליברמן - (Эве́т Либерман) ללב ואסתר ליברמן בקישינב, מולדובה. ב-18 ביוני 1978 עלה לישראל ושינה את שמו הפרטי ל"אביגדור".

כמו כל אחד ואחד מאתנו, גם אביגדור הגיע לעולם בלוויית 3 מלאכים ששומרים עליו. בראשם עומד המלך, שמיוצג ע"י תאריך הלידה ואמון על 50 ממבנה האישיות. האביר ממונה על 25 אחוז ומשתקף בתאריך האסטרולוגי. לצדם נותר השר, שאמון על 25 האחוזים הנותרים וניזון משמו הפרטי.

במהלך הפיענוח, המלך יעיד על שאיפותיה של האישיות שבנדון, האביר על הסיבות והמניעים לאותן שאיפות ואילו השר ממונה על הדרך למימוש השאיפות.

ייעודו של ליברמן הוא מספר המלך שלו (מס' 16/7 המשויך לספירת תפארת המייצג באסטרולוגיה את מזל דגים. בטארולוגיה שני קלפים: קלף המגדל – המרכבה). ייעודו קורא לו להתחבר לעומק נשמתו השואפת למושלמות ושליטה. הוא פועל בחשאיות ומתוך רגש עמוק, נאמן לעצמו בלבד ושכלתני. הוא שומר סוד, אמור לפעול על-פי חוקים ארציים ובמיוחד קוסמיים במטרה שהיקום יגן עליו. על-פי מה שנראה נכון להיום, הוא טרם הגשים את מלוא ייעודו.

האביר הוא מספר המזל האסטרולוגי - מזל תאומים הקורא לו להיות אביר בתקשורת, וורבלי, מנצל הזדמנויות ויוצר חופש ונסיעות, אנרגטי, יצירתי, יוזם, כריזמטי, לא אוהב מסגרת ופורץ גבולות, פקח, עובד תוך כדי תנועה ובעל חוש מסחרי מפותח.

השר הוא מספר שמו הפרטי (מס' 19/1 המשויך לספירת בינה, המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה, בטארולוגיה שני קלפים: קלף השמש-הקוסם). השר קורא לו להיות בעל רעיונות, סגן מנהיג, שאפתן, קובע מטרות, זקוק למרחב, מעשי, כשכיר יגיע בעבודה לעמדה בכירה בדרך כלל סגן מנהל.

מן הראוי לציין כי אילו לא שינה את שמו מאיווט (השם הפרטי הישן) לאביגדור, הייתה נשארת האנרגיה של השם הישן והוא לא היה מצליח להגיע לעמדה בכירה.

השילוב בין שלושת הרכיבים מתאר מפה בלתי מאוזנת, שהצלחתה מותנית בכח חיצוני – מפת תקופות החיים שהוזכרה לעיל.

השילוב מאפשר לליברמן להנהיג בהצלחה תוך כדי הפעלת מרות ומנהיגות טבעית הגלומה בשמו הפרטי (1=19). המלך שלו הוא בעל יכולת שליטה שיכולה להביא להצלחה אם ישכיל לממש את ייעודו ובין היתר לפעול בחוכמה ולו גם בדרכים בלתי שגרתיות.

מזלו האסטרולוגי מספר לנו על אדם בעל יכולות ורבליות טובות בעזרתם יוכל להסביר היטב את מטרותיו הנסתרות, כאשר אינו מגלה תמיד את כל הקלפים או התמונה.

במפתו של ליברמן ניראה בשלוש ספירות (כתר=מחשבות, חסד גבורה = עשייה/תעסוקה ומלכות = התדמית כפי שהוא נראה בעיני העולם) את המספר 9 שמשמעותו בין היתר יכולת ניהול והובלת דרך, יכולת לסחוף אנשים אחריו.

אם נתבונן בכישורי התעסוקה אשר מקורם בשמו המלא (Эве́т Либерман ) נמצא כי אילו לא היה משנה את שמו מרוסית לעברית, מאיווט מרוסית לאביגדור בעברית, לא הייה מצליח להתקדם בפן הציבורי, להתבלט ולהנהיג.

בנוסף, המתנות שקיבל מהיקום, המתוארות במפת תקופות החיים, עזרו לו בעבר להתקדם ולקדם עצמו בצורה מטאורית וממשיכות לסייע לו גם כיום.


תקופת החיים
מפת תקופות החיים נחלקת ל-4 תקופות, כנגד ארבעת היסודות, רוחות השמים ועונות השנה.

במהלך התקופה הראשונה, מגיל 0-29, חלק מהמתנות שלו היו הצלחות ועם זאת היה בהם פן של קשר למדינת ישראל. מכאן ניתן הבין מדוע עלה לארץ עד גיל 20.

בתקופה השנייה (29-38) המתנה שקיבל הייתה להמשיך ולהצליח במיוחד בתחום העסקי וגם בתחום הפוליטי.

בתקופה שלישית (38-47) המתנה שקיבל הייתה לנצל את יכולותיו הוורבליות באופן מקסימאלי על-מנת להקים את מפלגת ישראל ביתנו.

בתקופה הרביעית מגיל 47 ואילך (משנת 2005) מקבל ליברמן את המתנה הגדולה ביותר בחייו. המתנה כוללת יכולות עמידה טובות מול אירועי החיים הכוללים התמודדויות מול משברים תוך כדי סחיפת אנשים.

לראיה, ב-30 באוקטובר 2006 הוביל ליברמן את מפלגתו להצטרפות לקואליציה בראשות ראש הממשלה אהוד אולמרט ומונה לסגן ראש הממשלה והשר לעניינים אסטרטגיים בממשלה ה-31.

בבחירות לכנסת השמונה עשרה בשנת 2009 זכתה מפלגת "ישראל ביתנו" ב-15 מנדטים ובכך הפכה למפלגה השלישית בגודלה. במרץ 2009, עם הקמתה של ממשלת ישראל ה-32 בראשות בנימין נתניהו, מונה ליברמן לסגן ראש הממשלה ולשר החוץ וכן לחבר הקבינט המדיני-ביטחוני והמטבחון.

בחינת מפתו של ליברמן מראה כי בזמן הבחירות ב-2009 הוא היה באופן אישי בשנה החזקה ביותר האפשרית לאדם בתקופה הנדונה. שנה אישית זו שמספרה 4=22, שהינו מספר חזק מאד, מספר מאסטר, מתארת תקופת שיא בהצלחה וביכולת להוביל דרך. 


ליברמן בראי פרשת השבוע
תאריך הלידה העברי הינו יום חמישי, י"ז בסיוון התשי"ח. תאריך זה מוביל אותנו אל פרשת השבוע שנקראה באותה שבת בבתי הכנסת – פרשת בהעלותך, במדבר י' י"א-כ"ח.

יא וַיְהִי בַּשָּׁנָה הַשֵּׁנִית בַּחֹדֶשׁ הַשֵּׁנִי בְּעֶשְׂרִים בַּחֹדֶשׁ נַעֲלָה הֶעָנָן מֵעַל מִשְׁכַּן הָעֵדֻת. יב וַיִּסְעוּ בְנֵי-יִשְׂרָאֵל לְמַסְעֵיהֶם מִמִּדְבַּר סִינָי וַיִּשְׁכֹּן הֶעָנָן בְּמִדְבַּר פָּארָן. יג וַיִּסְעוּ בָּרִאשֹׁנָה עַל-פִּי יְהוָה בְּיַד-מֹשֶׁה. ....כח אֵלֶּה מַסְעֵי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל לְצִבְאֹתָם וַיִּסָּעוּ.

פרשת בהעלותך מתארת את מסע בני ישראל במדבר. הפרשה רוצה לומר לנו כי הדרך משמעותית לא פחות מהיעד. התורה חפצה להדגיש בפנינו את החשיבות של עצם המסע שעובר העם בדרכם ממצרים לארץ ישראל. במקור מסע זה אמור היה להמשך שבועות ספורים, אולם מפאת חטא המרגלים הוא התארך ונמשך ארבעים שנה.

ככלל ישנן שתי אפשרויות להגיע לכל מקום חפצינו, באשר הוא יהיה (רוחני וגשמי). הדרך הקצרה והקלה שבדיעבד מתבררת כארוכה והדרך הארוכה והמאתגרת יותר שבסופה מתבררת כקצרה יותר. למרות, ואולי אף בזכות הקושי, דווקא הדרך הארוכה מחשלת את האדם ומצליחה להפכו לאדם חזק יותר. אדם שמסוגל להבחין בניואנסים בין טוב לרע ולהתמודד עם המורכבות של החיים. תהיה הדרך אשר תהיה, לא ניתן לצעוד ללא מנהיג, שיכוון ויראה את הדרך. פסוקי פרשת השבוע הזו, שנקראה בבית הכנסת בשבוע בה נולד אביגדור ליברמן מרמזת לנו על פוטנציאל מנהיגותי. אדם המסוגל להוביל דרך.

מועד הגשת ההתפטרות
יום ההתפטרות הקוסמונומרולוגי (14.12.2012) נושא בקרבו סוד של שני שיעורים קשים, שני מספרי קארמה. 5=14 היום בחודש מתאר לנו שיעור של הינתקות מתקשורת ומבנהו 4=13(סיכום המספר וצמצומו) מתאר לנו הינתקות מה"משפחה הפוליטית" שלו.

אם נתייחס למצבו ביום בו הוא נאשם בעבירות פליליות נראה כי אם המשפט יגמר עד ליום הולדתו הקרוב (5.6.2013) יש לו סיכוי קל להינזק ממנו שכן כיום הוא נמצא בשנה אישית 7=16 שבין היתר מתארת ניתוקים, כמו משל הניתוק מהממשלה. עם זאת הוא עדיין יצליח לעבור את המשבר בקלות יחסית שכן היקום עומד לצידו.

אם המשפט יסתיים לאחר יום הולדתו הקרוב, (היינו לאחר 5.6.2013) יש לו סיכוי טוב מאוד לסיימו בנזק מינורי או בכלל ללא נזק שכן הוא יכנס לשנה אישית 8 המתארת עוצמה והצלחה. יחד עם זאת שנה אישית 8 מצביעה גם על האפשרות להסתבך עם חוק ורשויות.

על-פי שילוב איכויות מפתו עם מפת תקופות החיים, סביר להניח שפרשה זו עשויה להסתיים ללא הסתבכויות. בכך תיסלל דרכו חזרה אל שולחן הממשלה מעמדת כח, ללא "גיבנת" של "תיק משפטי עומד ותלוי". 


מיניסטר ליברמן או מר אביגדור?
לקראת הבחירות הבאות, ואינני מתכוון לבחירות בעוד חודש, אם יחליט ליברמן להתמודד על תפקיד ראש הממשלה, מומלץ לו לנצל לטובתו את המתנות שקיבל ולפעול בדרך של מנהיג. כך, בדומה לשיתוף הפעולה הנוכחי עם הליכוד, מומלץ לו לשתף שוב פעולה עם מפלגות אחרות.

אם נתבונן במפת האישים הפוליטיים הרי שהמתאימה ביותר לשיתוף פעולה הינה יו"ר של מפלגת העבודה ח"כ שלי יחימוביץ, אשר הצלחתה מותנת בשיתופי פעולה. (ראו מאמרי "מראה שעל הקיר, מי המועמד הטוב בעיר ?" מיום 31.10.2012).

אשר על כן, על-פי מפתו, אביגדור ליברמן עשוי בהחלט להתגבר על המשבר ולשוב לממשלה מעמדת כח טובה יותר.

לא נותר אלא להמשיך ולעקוב אחר מסעותיו של אביגדור במדבר הפוליטי בדרכו לארץ המובטחת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה