יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

הברק מכה שנית

כמיטב המסורת של "היחידה", הלא היא סיירת מטכ"ל, שוב הגיח החייל המעוטר ביותר בתולדות צה"ל והפתיע את כולם, כמעט
מפת עץ החיים של אהוד ברק

פגיעת ברק בכנף
אהוד ברק, שר הביטחון הנוכחי הפך את אפקט ההפתעה לחלק מזהותו הציבורית. היה זה ב-17 בינואר 2011 כאשר הפתיע את העולם הפוליטי ובמהלך בזק עזב את מפלגת העבודה, הקים את סיעת העצמאות ונשאר בממשלה.

השבוע ביום ב' , ב-26 בנובמבר 2012 הגיח שוב הברק והכריז על פרישתו מהמרוץ לכנסת התשע עשרה ועזיבת הזירה הפוליטית בכלל. 
אלא שבמאמר שפרסמתי כבר ב-19 בינואר 2011 תיארתי את מפתו הנומרולוגית והסברתי מדוע הוא עומד לפרוש בקרוב מהחיים הפוליטיים. "עיון במפה השמית שלו מגלה שהוא ייכנס ביום הולדתו הקרוב, 12.2.11 לשנה אישית מספר 9.". זאת ועוד... " המפה השמית מספרת לנו שהוא יעבור משבר רגשי וחברתי, אולי אפילו בריאותי, משבר תעסוקתי (במפלגה), ולכן הוא צפוי לעזוב את הפוליטיקה ואת משרד הביטחון ולעבור לטפל בענייניו האישיים."

הבה ונתבונן במפת עץ החיים שלו ובמפת תקופות החיים, מנקודת מבט שונה הפעם.

מפת האדם מורכבת משני חלקים:

  • מפת עץ החיים של האדם
  • מפת החיים [תקופות החיים]

מר אהוד ואדון ברק

כל אדם מגיע לעולם בלוויית שלושה מלאכים השומרים עליו. ניתן לדמות את שלושת המלאכים האלה ל: מלך, אביר ושר. המלך מהווה 50% ממבנה אישיות האדם, מיוצג ע"י הוא סיכום תאריך הלידה. האביר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא המזל האסטרולוגי. השר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא השם הפרטי .
אם נבדוק לעומק את המלך, האביר והשר, נראה שלמעשה המלך מדבר על הייעוד שמספר על המטרה של האדם. האביר (המזל האסטרולוגי) מספר לנו מהי הסיבה ומהם שאיפותיו על-מנת לממש את הייעוד, השר יספר לנו, איך יעשה זאת ובאיזה אופן.

המלך של מר ברק, מצביע על ייעודו .[מס' 3 המשויך לספירת תפארת המסמל באסטרולוגיה את מזל קשת, בטארולוגיה קלף הקיסרית].המלך קורא לו להיות מלך ביצירתיות, אינטליגנטי, וורבאלי, יכולת ביטוי מעולה, בעל קסם אישי, אופטימי, מחובר היטב לכאן ולעכשיו ואוהב את החיים הטובים. כפי שכתבתי במאמרי הקודם "לאהוד ברק יכולת ביטוי גבוהה בעל-פה ובכתב. הוא טוב מאד בעמידה בפני קהל ומתבטא בצורה משכנעת. הוא כריזמתי וסקרן. יש לו יכולת למידה טובה. יחד עם זאת איננו מסוגל לדחות סיפוקים ורוצה שימלאו את רצונו מיד, כאן ועכשיו (עקשנות של ילד קטן)."

האביר של ברק הוא מספר המזל האסטרולוגי - מזל דלי . זהו אביר שנוטה להנהיג ברמה הרוחנית, בעל יכולות להענקת והעברת ידע לאנושות, מעמיק, ממגנט, מבריק, אמיץ, בעל כושר המצאה, בעל חזון, ביטחון עצמי, מהיר מחשבה והחלטה ושאיפה להגשמה.
השר של שר הביטחון הוא מספר שמו הפרטי :מס' 16/7 , ספירת בינה, באסטרולוגיה מזל דגים , בטארולוגיה שני קלפים: קלף המגדל והמרכבה. זהו שר השואף למושלמות או פרפקציוניזם, חשאיות, מעדיף לפעול לבד, כישורי מחקר וירידה לפרטים, אנליטי, נמשך לנסתר ושומר סוד.

החיים ע"פ ברק

חייו של כל אדם נעים במחזורים בני תשע שנים החל מיום הולדת אחד וכלה ביום ההולדת הבא.

מתאריך 12.02.2011 ועד לתאריך 11.02.2012 שהה אהוד ברק בשנה אישית 9 . שנה המסמלת סיום שלב אחד לטובת התחלתו של השלב הבא. כבר בשנה זו החלה לנבוט בליבו ההחלטה לעזוב את העולם הפוליטי. החל מתאריך 12.02.2012 ועד 11.02.2013 נמצא אהוד ברק בשנה אישית 1. זהו מעגל חדש של 9 שנים. שנה 1 מסמלת התחלות חדשות. שנה בה יש אפשרות ללמוד ולסמוך על הכוחות שלו עצמו, להתחבר לעצמאות וליושר הפנימי. הזדמנות להתחבר לרצונו הפנימי, לדעת יותר ולהבין מה הוא רוצה בכלל, מעצמו ומהעולם. השאיפה היא להתחבר לאנרגיה של החלטות ולחתוך עניינים באופן ברור. זו הזדמנות להתחיל מעגל מחדש. כפי שנאמר בפרקי אבות : "אם אין אני לי מי לי" (פרקי אבות א', י"ג)

אם נעמיק ונתבונן בחודש האישי, המחושב כנגזרת מהשנה האישית נמצא שם את המספר 3, הזהה למספר המלך, ואילו היום האישי 11 זהה למספר האביר. כלומר, המועד להודעה על פרישה מתאים למפתו.

ברקים ורעמים

המפה השמית של אהוד ברק, שנולד בתאריך 12.2.1942 בשם אהוד ברוג, מצביע על כך שבין השנים 2013-2016 הוא ימשיך להיות אקטיבי. כפי שהוא בעצמו העיד בהכרזת הפרישה, המפה מבשרת על פנייה לתחום הלימודים, יצירת קשרים חברתיים חדשים וריענון הישנים, פעילות חברתית, ריבוי נסיעות וטיולים. מבחינת ההיבט המקצועי, אין ביטחון להצלחה ורווחיות כלכליים, לכאורה ייווצר מצב שדברים לא קוראים כמצופה.

בשנת 2017 מתארת המפה השמית סערת רגשות עזה בעקבות החלטה ו/או כורח המציאות לבצע תפנית או שינוי חד. בין אם מדובר בשינוי במאזן החברתי ובין אם במקצועי, מדובר במצב של משנה מקום משנה מזל. יחד עם זאת לא מן הנמנע שיצוצו בעיות בריאותיות לו ו/או למקורבים אליו שיצריכו הקרבה וטיפול מידי.
כמי שלא פעם עשה שימוש בביטוי "כרעם ביום בהיר", הרי שלפי המפה הטארונומרולוגית , אין ספק כי גם בהמשך הדרך, תהיה אשר תהיה, ימשיך שר הביטחון היוצא לפעול בדרכים יצירתיות שיפתיעו אותנו כברק ביום סגריר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה