יום שני, 30 במאי 2022

חברי קבוצת חמישי עסקי – עסקים עושים עסקים – מחזקים קשרים ביצירת נטוורקינג 30/05/2022

 בס"ד

חברי קבוצת חמישי עסקי – עסקים עושים עסקים – מחזקים קשרים ביצירת נטוורקינג

במסגרת תוכניתנו "עניין גורלי" אנו אירחנו ביום שני, כ"ט באייר ה'תשפ"ב 30 במאי 2022 את יוסי שטרית - מלווה באומץ לפריצות דרך בחיים ובעסקים,

את ד"ר נגה גולסט - יזמת, יועצת ומלווה עסקית הוליסטית ואת ארז להב- מדבר עם המחשב כשהוא מפסיק לדבר איתך.

אנו מאמינים בכוחה של קבוצה והכוח שיש ליחיד בתוכה. נפגשים במפגש זום, מידי יום חמישי בשעה 08:30 בבוקר. אינכם צריכים להתניע את רכבכם ולנסוע למקום כלשהו, הכל בניחותא מן הכורסא בסלון ביתכם או מחדר העבודה שלכם.

קבוצת חמישי עסקי הינה אחת מחמישים קבוצות בעלי העסקים בארגון העסקים של ישראל BizMakeBiz. ארגון העסקים של ישראל הינו גוף המאחד בעלי העסקים ומעניק להם את היתרון הגלום בלהיות חלק מארגון גדול ומשפיע, שנרתם לעשייה משמעותית. החברים בארגון מאמינים כי רק בעלי עסקים יכולים לעזור לבעלי עסקים אחרים להצליח, כשלכולם מטרה אחת משותפת: להתפרנס בכבוד ולהצליח!

* למה כדאי לשים את כל הדברים שיש לנו בצד ולבוא להקשיב לחברי הקבוצה המשתתפים?*

חברי הקבוצה מאמינים בנתינה ובערבות הדדית. בחשיבה בגדול, בהישגיות, נחישות ופריצת גבולות אישיים ועסקיים וכל זאת תוך יצירת שיתופי פעולה בין החברים והאורחים המגיעים להתארח בקבוצה.

אם גם לך, החבר בקבוצה ובעל העסק הבא להתארח במפגש השבועי חשוב להביא את העסק שלך למרכז העניינים ולקדם אותו, מקומך במפגש הקרוב איתנו ואנחנו נשמח לארח אותך למפגש מהנה עם הנעה לפעולה.

יוסי שטרית, המלווה באומץ בעלי עסקים לפריצות דרך בחיים ובעסקים, מאמין כי אפשרי לצאת מכל מצב, להגשים כל חלום ולהתחיל להעז!

יוסי פה כדי ללוות את הפונה אליו בקצב שלו בנתיב האומץ. בעזרת טיפול רגשי ואימון מנטלי הוא מוביל את המתאמן בתהליך בדרך אל האושר שלו.

למצוא אומץ כדי לצאת לדרך חדשה. אומץ להתגבר על מכשולים ופחדים. אומץ לעזוב עבודה, אומץ להחליף קריירה, אומץ לפתוח עסק, אומץ להקים עוד סניפים, אומץ להשתקע בחו"ל. אומץ לחיים. כי אפשר לפרוץ קדימה ולחזק את עצמנו – בזכות האומץ שלנו.

ד"ר נגה גולסט, יזמת, יועצת ומלווה עסקית הוליסטית משלב הרעיון ועד לשלב הפריצה הגדולה. כיועצת עסקית נגה משלבת בין אקדמיה לפרקטיקה מומחיות ונסיון שטח, ומציעה לבעלי העסקים תמיכה הוליסטית שמאפשרת זיקוק המוצר וחשיבה המאפשרת לקדם את העסק בצעדי ענק.

כתוצאה מהדוקטורט שלה ומהעבודה עם יזמים ובעלי רעיונות רבים, נגה פיתחה מודל לבדיקת רעיונות עסקיים הנותן תשובת כדאי/ לא כדאי להמשיך הלאה בבדיקת היתכנות העסק. למה כדאי להיעזר בנגה? כדי לחסוך בזמן ובכסף, כדי לדעת להכין תכנון עתידי של העסק, כדי למצוא הזדמנויות עסקיות מתאימות וכדי לדעת להתבונן בעסק בראייה אובייקטיבית.

ארז להב - מאלף מחשבים מוסמך , מדבר עם המחשב כשהוא מפסיק לדבר איתך. בעידן של היום שכל החיים שלנו האישיים ועוד יותר העסקיים שמורים במחשב, חשוב לדעת איך לשמור עליו כדי שהעסק ימשיך לתפקד וכדי שהזיכרונות שלנו (בין אם זה תמונות , מכתבים, סרטונים וכו') לא ייעלמו במקרה של קריסה או גניבה , ונזק כזה בין אם זה עיסקי או אישי הוא כואב מאוד. לכן חשוב לשמוע איך ניתן לגבות ולשמור עליו. כשהמחשב בסדר, ה-כ-ל בסדר: יש גישה לכל קבצי עבודה שיצרנו, כל התמונות והוידאו ששמרנו וכל המוזיקה והסרטים שהורדנו; הגיבויים משמרים את הכל ואין סכנת פגיעה מווירוס זדוני - גם הכי חדש. אנו חווים בהלה ופחד כאשר מול העיניים כשמופיעה שגיאה על המסך או כשפתאום אין גישה לקבצים חשובים. ארז פה כדי להחזיר חיוך הפנים, שמחה ורוגע ולטפל במחשב בכדי להחזירו לתפקוד תקין ומלא.

מעבר לכך, ארז חובב הכלבים יוצא לחילוץ כלבים ממקומות קשים ומביאים אותם לסביבה בה יוכלו להתחיל חיים חדשים בבית חם ואוהב.

  

היה מעניין... מוזמנים להאזין.

 


להאזנה לשעה הראשונה לחץ כאן

להאזנה לשעה השנייה לחץ כאן

להאזנה לשעה השלישית לחץ כאן

 

השירים שהושמעו בתוכנית:

דני רובס - משהו חדש מתחיל [נגה]

מילים: אילאיל תמיר, לחן: דני רובס

חנן בן ארי - אלוף העולם  [יוסי]

מילים: חנן בן ארי, לחן: חנן בן ארי ונתן גושן

חיוכים – חוה אלברשטיין [נגה]

מילים: לאה נאור, לחן: אנחל קבראל

הפרברים - אור וירושלים

מילים ולחן: יוסף שריג

דורית ראובני - לכל אחד ירושלים

מילים: נתן יונתן, לחן: מוני אמריליו

עברי לידר -  זכיתי לאהוב [ארז]

מילים, לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית: עברי לידר

שלומי שבת – אבא [ארז]

מילים ולחן: דורון מדלי

מתי כספי – כלבלב הו בידי בם בם [לארז]

מילים: נתן זך,  לחן: מתי כספי

לתת - בֹעז שרעבי

מילים: חמוטל בן זאב, לחן: בועז שרעבי

חיים משה – תודה

מילים: עוזי חיטמן, לחן: סטברוס קיומדזיס

חלב ודבש – יחד

מילים: שמרית אור, לחן: קובי אושרת

שלישיית גשר הירקון – הגביע

מילים: יורם טהרלב, לחן: נחצ'ה היימן                         יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית


                                                              קטלוג העשייה שליאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה