יום שני, 13 בנובמבר 2017

אנסטסיה אופק – ייצוג וליווי חוויות עוצמתיות

אנסטסיה אופק – ייצוג וליווי חוויות עוצמתיות

"אות לאות תביע אומר " 13.12.2017 בין 11:00 ל 14:00 עם אנסטסיה אופק בעלת סוכנות "אצלי" לייצוג מרצים ופעילויות גיבוש המייצגת מרצים מול ארגונים וחברות. מלווה, מדריכה, מרצה ומייעצת למרצים.

"אצלי" מייצגת מרצים, אומנים, ובעלי כשרון אנושי, המשווקת חוויות העשרה ותוכן לחברות וארגונים המובילים במשק. ב "אצלי" מאמינים בחוויה העוצמתית ובקסם המתרחשים במפגש בין מומחי התוכן ובעלי הידע לקהל הרחב. מפגש עוצמתי ומרהיב אשר מעניק ערך רב לעובדים, יוצר משמעות רגשית וגורם לחיזוק ולטיפוח הקשר בין העובד לחברה. בנוסף מאמינים ב"אצלי" שתוכן איכותי ומרתק, בעל מסרים משפיעים, מצחיקים או מרגשים, מכניס לחיים חוויה חדשה, רגעים של שמחה, והופך את העולם שלנו למקום טוב יותר.

אנסטסיה אומרת: " אני מאמינה שאופטימיות, חיוך והומור יכולים להמס גם את הלבבות הקשוחים ביותר. יש להרים את הראש, להסתכל לאנשים בעיניים, לדבר וליצור הזדמנויות. כבעלת עסק, חשוב לי לעשות את הדברים הלא צפויים ולמצוא פתרונות יצירתיים גם כשנראה שאין כאלה בסביבה".

לאחרונה החליטה אנסטסיה כי חוץ מאשר לייצג מרצים להיות גם מלווה, מדריכה, מרצה ומייעצת למרצים. עוזרת להם לפתוח דלתות בכל הקשור לשיווק ההרצאות שלהם.

אנסטסיה אומרת: "השאיפה שלי לעזור למרצים הגיעה בעקבות פניות מרובות של מרצים שספרו לי שאינם יודעים כיצד לשווק את עצמם וכיצד להביא את המסר שלהם לעולם. הרי יש להם מסר נפלא להביא לעולם, מדוע שכלל הציבור לא ייהנה מהידע הרב שיש להם להציע. החלטתי שאני חייבת לעזור לאנשים להגשים את עצמם. אני לבדי איני יכולה לשווק ולקדם את כולם.... אבל אני יכולה ללמד אנשים כיצד לעשות זאת כהלכה. וזאת אעשה. זה לא מתאים לכולם. אני מתאימה רק לאנשים שמוכנים לפעול כדי לקדם את עצמם על מנת להצליח".

שוחחנו עם אנסטסיה על עשייתה הברוכה והרבגונית וסיפרנו על מפת עץ החיים הקבלית שלה.

על מפת עץ החיים ומפת מישורי פיתגורס של אנסטסיה:
 
מפת עץ החיים אנסטסיה אופק אזרק
(C) כל הזכויות שמורות
שרון נריה בר-און
ייעודך הוא מספר המלך שלך הקורא לך להיות מלכת המשפחה והחברה. אדם הנוטה לטפל ולדואג למשפחה מעין "אימא אווזה". אדם המעורב חברתית, בעל חוש צדק ואיזון. אדם השואף להרמוניה. אדם פשרן ואוהב שלום. אדם אחראי, נאמן, מקרין אהבה ודאגה לזולת. אדם יציב ובעל נטייה טבעית לאומנות.

המשפיע התנכ"י "שלמה" - מתאר אדם כפי שמתואר שלמה כמנהיג וחכם בתחום המשפחתי שחוכמתו באה לידי ביטויה במשפט שלמה – בה בחן את הרגש האימהי ואהבה האין סופית.  ה"שלמה" שבך מצליח לבטא את הקשר והשייכות המשפחתית של האדם והסביבה תוך כדי חשיבה גאונית בתחום. היכולות והכישורים החבויים מתאריפ אדם שאוהב בני אדם. אדם בעל חוש צדק מפותח, בעל תבונות הנובעות מהרגש.

האביר הוא מספר המזל האסטרולוגי  אריה הקורא לך להיות אבירה ברעיונות. מנהלת ועצמאית. לעמוד על במה ולהעביר ידע. להפגין בטחון עצמי. להיות אדם מוחצן, שאפתן ויצירתי. לקבוע מטרות ולהשיגן. להיות ממוקד מטרה, יוזמתי, נמרץ, נחוש, מעשי, פעלתן, חרוץ ואיש ביצוע. יעיל, יצירתי ומוכשר. לפתח כישורים וורבאליים. להיות אדם בעל כריזמה אישית. אדם אדיב, כישרוני. 

מפת פיתגורס - אנסטסיה אופק אזרק
באמצעות ריבועי פיתגורס אנו מזהים במפתך שלושה מישורים: 1-5-9, 2-5-8 ו 7-8-9.


קו הייחודיות וההצלחה - מישור הנחישות והחתירה למטרה 1-5-9
מהו המאפיין הדומיננטי במישור הנחישות והחתירה המטרה?
קיום מספרים אילו במטריצה מספר על אדם הנוטה לאקטיביות פיזית ומנטאלית. אדם הנוטה להתקדם בחייו באופן מהיר לעבר השגת מטרותיו. אדם האוהב אתגרים אותם קל לו להשיג. אדם מתלהב ואוהב להתחיל התחלות חדשות ובמיוחד לסיימן בהצלחה מרובה. קיום מספרים אילו במטריצה מספר על אדם בעל חשיבה והבנה טובה מאוד, בעל יכולת ריכוז וזיכרון טוב. אדם בעל יכולת לפתור בעיות, בעל יכולת הבחנה בין טוב לרע וזיהוי הזדמנויות. אדם ערני, מעשי ובעל בקרה עצמית המובילה תמיד להצלחות מדהימות ובקצב מהיר. 

קו הביטוי העצמי 2-5-8 מישור התשוקה והיציבות הרגשית
מישור הרגש מאפיין אדם המסוגל להתמקד בפרטים הקטנים כמו בגדולים המובילים לתחושות ורגשות פרטניים ועמוקים. אדם היודע להציב לעצמו מטרות ולהשיגן במיוחד בפן העסקי הנובע מהרגש. אדם שאוהב להתחיל רעיונות שצצים בראשו חדשות לבקרים. אדם הנוטה להיות מחושב ולקחת סיכונים מחושבים מההיבט הרגשי. 

קו הרוחניות 7-8-9- מישור האנרגיה והפעולה
יכולות הפעולה מאופיינים ע"י אדם פורץ דרך, הפועל במהירות, בעוצמה ובהצלחה גדולה. אדם שאוהב להתחיל משימות. אדם שמצד אחד הפועל באופן שמקדם אותו במלוא הקיטור קדימה ומצד שני מסוגל בו זמנית לבנות תהליכים ולהתקדם בקצב מהיר. אדם תקשורתי בעל יכולת ורבלית טובה מאוד.  
  
השירים שהושמעו בתוכנית:
עידן רייכל – לפני שייגמר
נחמה הנדל – ליושיניקה
הגבעתרון – ים השיבולים
נחמה הנדל ביום קיץ יום חום
אורנה ומשה דץ - כאן
גלי עטרי - אין לי ארץ אחרת
שלמה ארצי - אומרים ישנה ארץ
ארץ ארץ ארץ - אילנית
לתת - בֹעז שרעבי
עפרה חזה - מישהו הולך תמיד איתי
שלישיית גשר הירקון - הגביע
פרי גנך - אלי לוזון ואביבה אבידן                                                              כרטיס הביקור הדיטגילי שלי

                                             עמוד הויקיפדיה עלי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה