יום שני, 24 בדצמבר 2018

יוסי קיסטר – משמר זיכרון לאומי ומנחיל מורשת לוחמים באור ובסתר"חלון לעיתון" במסגרת תוכנית האב "אות לאות תביע אומר" 24.12.2018 בין 11:00 ל 14:00 ומתכבדים לארח את יוסי קיסטר – עיתונאי, סופר ועורך, המשמר זיכרון לאומי ומנחיל מורשת לוחמים באור ובסתר.

יוסי קיסטר, בוגר לימודי היסטוריה של עם ישראל ולימודי מתודיקה בחינוך מטעם אוניברסיטת תל-אביב. יועץ היסטורי, כותב, עורך ומרצה בצה״ל.

בעברו, מורה להיסטוריה בכפר הנוער יוהנה ז׳בוטינסקי, מנהל מדור בתי ספר בעיריית ראשון-לציון, עורך עיתון העירייה ״ידיעות ראשוניות״ , כותב בעיתון ״הביטחון״ בעריכת יוסף פרנקל, יו״ר מערכת ״האומה״ בעריכת יוסי אחימאיר, ״קירות מדברים״ של יחידת המוזיאונים במשרד הביטחון והיום חבר מערכת.
יוסי כתב והיה חבר מערכת בעיתונים רבים וערך ספר השנה של האיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית.

בעברו מנהל מוזיאון ז׳בוטינסקי בין השנים 1982 - 1992. מנהל מוזיאון האצ״ל ומוזיאון האצ״ל בתש״ח של משרד הביטחון כעובד משרד הביטחון ועובד מדינה.
לאחר שיצא לגמלאות ממשרד הביטחון, יוסי משמש היום חוקר במכון ז׳בוטינסקי, חבר הנהלת ברית חיילי האצ״ל ועורך הביטאון בברית חיילי האצ״ל.

יוסי מאמין כי את הזיכרון הלאומי יש לשמר יש לשמר לבל ילך לאיבוד ויש לספר את סיפורם של הלוחמים החל מתקופת הבריגדה והמחתרות והמשך בעלילות הגבורה של חיילי צה"ל. חובה עלינו לספר את סיפור מורשתם של לוחמים עלומים כמו את סיפורם של לוחמים ידועים, כי רק על סיפורים אלה תיכון מורשתו של עם.

יוסי חבר וותיק וחבר בהנהלת האיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית שנים רבות ויו״ר הוועדה לנוהל ואתיקה.

הקשבנו קשב רב לסיפוריו של יוסי ולא שכחנו להתבונן גם במפת עץ החיים הקבלית שלו.

 היה מעניין... מוזמנים להאזין.

מפת עץ החיים הקבלית – יוסי קיסטר.
מפת עץ החיים הקבלית - יוסף קיסטר
כל הזכויות שמורות (C) שרון נריה בר-און
מפת  היעוד שלך – ספירת תפארת
ייעודך: להיות מלך בתקשורת. לעמוד על במה ולהעביר ידע. להיות וורבלי, יצירתי, חופשי, אנרגטי, אנליטי, זריז ויוזמתי. לצבור ידע, להיות חריף, פיקח, שנון, בעל כושר הבחנה וקליטה מהירה, שכלתני ומבצע מספר פעולות בו זמנית.

ספירת כתר מאפיינת את יכולת חשיבתך ושאיפותיך:
הנך בעל יכולת חשיבה מדהימה ובעל יכולת ניתוח ויצירת תהליכים מהגבוהים ביותר.

ספירת הדעת הנסתרת:
המזל האסטרולוגי: מאופיין ע"י מזל אריה (1) מתאר אותך כמנהיג, מנהל, עצמאי, יצירתי, קובע מטרות משיגן, ממוקד מטרה, יוזמתי, נחוש, מתחיל דברים חדשים, פועל כאש היצירה, מנטאלי, אמיץ, מעשי, וורבאלי וכריזמטי.

ספירת בינה:
שמך הפרטי:  מאפיין אותך כאדם יצירתי, אינטליגנט, בעל יכולת ביטוי טובה מאוד, חייכן, בעל דמיון, רחב לב, שמח, חביב, נחמד, מקסים ובעל קסם אישי.

השירים שהושמעו בתוכנית:
    הורה נהלל,  צבי בן-יוסף | צבי בן-יוסף | בביצוע שמשון בר-נוי
יש לי כנרת, ירדנה ארזי -
הולכים בלילה שמשון נוימן בר נוי
שתי גדות לירדן שלמה ארצי
שיר בית"ר
חיילים אלמונים - שמעון ישראלי
כל הדרכים מובילות לרומא -  (חנה מרון ויוסי ידין)
שולמית לבנת - בתי את בוכה או צוחקת
זמר הפלוגות 1938 נתן אלתרמן - דניאל סמבורסקי
טובה פירון - תכול המטפחת
את חכי לי אריק לביא
הגבעטרון - ארצנו הקטנטונת
                                                  קטלוג העשייה שלי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה