יום שני, 14 ביוני 2021

הרב דר' עמית הולנדר – יועץ עסקי, העוזר לבעלי עסקים להיות מומחים להגדלת הכנסות מהעסק שלהם 14.06.2021

 בס"ד

הרב דר' עמית הולנדר – יועץ עסקי, העוזר לבעלי עסקים להיות מומחים להגדלת הכנסות מהעסק שלהם


במסגרת תוכניתנו "עניין גורלי" אנו אירחנו ביום שני, ד' בתמוז ה'תשפ"א 14 ביוני 2021 את  
הרב דר' עמית הולנדר – יועץ עסקי, העוזר לבעלי עסקים להיות מומחים להגדלת הכנסות מהעסק שלהם.

לאחר תהליך עמוק למציאת הייעוד, בחר עמית לעזוב את הקריירה המדעית שלו וללוות עצמאיים להצלחה עסקית. עמית מספר: "למסע הארוך שבחרתי לעשות באקדמיה הייתה מטרה ברורה – להגיע לעמדת מפתח של השפעה ולהדריך צעירים. המעבר לתחום העסקי היה מבחינתי רק שינוי של קהל היעד ולא שינוי של המגמה".

 

את הגישה המחקרית בה חי במשך 13 שנותיו באקדמיה מביא עמית לדרך שבה הוא מוביל עסקים להצלחה עסקית. הוא יוצר פרוטוקולים והדרכות לכל תחום ומאפיין כל מהלך בצורה "מתמטית" ויסודית. עמית מדייק: "לא עושים דברים סתם. לכל מהלך שיווקי יש מטרה ברורה שממנה נגזור לוח זמנים למשימות ולפיה נמדוד את מידת הצלחתה".

 

* למה כדאי לשים את כל הדברים שיש לנו בצד ולבוא להקשיב לעמית*

עמית מהווה השראה לקביעת מטרות והשגתן. עמית חתר לסיים את לימודי הרבנות ואת לימודי הדוקטורט שלו תוך כדי שהוא מגדל משפחה ברוכה עם 7 ילדים קטנטנים. את יכולות התכנון וההתמדה שלו הוא חולק לכל מי שרוצה גם הוא להשיג מטרות גדולות בחייו.

 

לשאלה, "מה הדבר הגורם לך הנאה במקצוע?" עונה עמית: "מגיל תיכון הובלתי אחרים להצלחה. זה המשיך עם סטודנטים בטכניון ותלמידים בישיבה והיום, ברוך ה', עם הלקוחות שלי. אין דבר שיותר מספק אותי מלראות יישום והצלחה של מה שאני מלמד."

 

ההשכלה הרחבה של עמית כוללת הוראה, הנדסה, מחקר באקדמיה, רבנות, ניהול, התפתחות אישית, אימון לקריירה, שיווק וייעוץ עסקי. לדבריו, אהבת הידע מאפשרת לו פתח לעולמם של בעלי עסקים מגוונים. עם זאת, את עיקר ההצלחה של לקוחותיו הוא זוקף לאכפתיות העמוקה שלו להצלחה שלהם.

 

הקשבנו קשב רב לסיפוריו של עמית וכמובן, לא שכחנו להתבונן במפת עץ החיים הקבלית שלו.

 

היה מעניין... מוזמנים להאזין.

 

מפת עץ החיים הקבלית – עמית הולנדר

כל אדם מגיע לעולם בלוויית שלושה מלאכים השומרים עליו. ניתן לדמות את שלושת המלאכים האלה למלך, אביר ושר. המלך מדבר על הייעוד ומוביל אותך להשגת מטרותיך בחיים. האביר (המזל האסטרולוגי) מספר לנו מהי הסיבה ומהם שאיפותיך למימוש  ייעודך, השר יספר לנו, איך תעשה זאת ובאיזה אופן. 

ספירת תפארת – הייעוד,


אדם בעל חשיבה מהירה, בעל יוזמה ורעיונות. מתחשב, אוהב לעזור לאחרים. לוחם למען אחרים. אדם אמיץ שיודע לחיות תחת תנאי לחץ מתמשכים, מפגין ביטחון עצמי. שואף להישגים. כאשר מאפשרים לו חופש פעולה הוא מוציא מעצמו את המיטב. בעל יכולת התמדה, אדם בעל אנרגיות חזקות וצריך ללמוד כיצד לתעל אותן למקומות טובים. מסוגל לעשות כמה דברים בו זמנית. סומך רק על עצמו ולוקח אחריות על הצלחותיו. אדם בעל תשוקה להיות עצמאי, מעדיף להיות עצמאי בתעסוקה ולא שכיר. עובד טוב מאוד לבד. מומלץ לפעול בשיתופי פעולה או עם שותפים או כקבלן משנה. כשכיר עובד מצטיין. בלימודים טוב בתחומים טכניים.

ספירת כתר מאפיינת את יכולת חשיבתך ושאיפותיך ועונה על השאלה: כיצד משפיע סגנון החשיבה שלך על חייך?

להיות יצירתי, תקשורתי, שמח בחיים, לחיות את הרגע, ספונטאני, משכיל, וורבאלי - יכולת ביטוי טובה מאוד, יכולת אלתור, להיות בתנועה. 

ספירת הדעת הנסתרת: המזל האסטרולוגי: הוא מזל בתולה, מיסוד האדמה (4) ובעל איכויות ותכונות של: אדם מסגרתי, ביתי, חרוץ, חומרני, פעלתן, טכני, ביצועי, יציב, שמרן, הגיוני, דיקן, קפדן, מתמיד, ריאלי, אנליטי, יורד לפרטים, נאמן, מסיים בזמן מטלות. משקיען, חי בגבולות, מציית לחוקים ופקודות, אוהב שגרה.  

ספירת בינה: שמך הפרטי:  אדם שהוא מלך הידע, החוכמה בעל יכולת להעמיק. אדם המחובר לעצמו, לנשמתו ולרוח האדם. אדם מחונן, חכם, בעל צורך בלמידה וצבירת ידע ללא הפסקה. אדם נאמן, שואף להיות יציב. אוהב להתבונן ולחקור לעומק, מתעמק בכל תחום. אדם בעל חשיבה אנליטית, שכלתני, שואף למושלמות.

אדם האוהב לחקור את עצמו והסביבה, מתחבר לפיסיקה ומדעים. בעל אינטואיציה ודמיון. אדם המתחבר לרוחניות. אדם הנמשך לנסתר, בעל יכולת אינטואיטיבית ומיסטית ברמה גבוהה. אדם בעל יושרה. דורש קודם מעצמו ואחר כך מהסביבה.

אדם נימוסי, שואף לשלווה ושלמות פנימית. שומר סוד, חשאי, שומר על חוקים ארציים. אדם בעל נטייה לאמונה ודת. אדם המציב לעצמו מטרות ומנסה להתמודד איתן ולהגיע להצלחה. מעניק למשפחתו (הורים, לילדים) הכל, נותן כבוד והכרה. 

הצלחתו נובעת מפעולה תוך כדי תנועה. אדם האוהב להביע את מחשבותיו. אדם המתנדב למען החברה. לוקח אחריות וסומך רק על עצמו. כשכיר עובד מצטיין. יודע להפעיל מערכות גדולות ומנגנונים עבור אחרים. יועץ מהשורה הראשונה. 

תשוקה להיות עצמאי. ההצלחה וההישגים נובעים מעמידה על במה, לשיר, סטנד אפ, ללמד, לכתוב, לעסוק בייעוץ, לפעול בשיתופי פעולה או כקבלן משנה.

כשכיר מרוויח סכומי כסף גדולים. כעצמאי מרוויח פחות מהממוצע.  

אדם בעל יכולת טובה מאוד בלימודים, תלמיד טוב מאוד. טוב מאוד במתמטיקה ומדעים, וטוב מאוד בשפות.

 

מה קרה בשנה האישית 2=11 בשנת 2017?

שנת המאסטר דלי:

תקופת שיא הכוח ושיא ההצלחה, תקופה טובה להצלחה בכול תחום. תקופה בה קל להתגבר על כל בעיה ובקלות יתרה. תקופה טובה להוביל דרך רוחנית, כלכלית ועסקית ולהרוויח כסף ובגדול, זמן טוב להגיע לפסגת הצלחותיך, תקופה בה קל לצבור רכוש, מומלץ להימנע מבזבוזים, מומלץ לפעול באינטואיטיביות. שנה טובה לצאת לפגישות ולהכיר אנשים חדשים. 

 

המשפיע התנכ"י "יעקב"

מספר 11 על פי המשפיע התנכ"י מתאר תקופה בעל יכולות נעלות המסוגל להתחבר לעולמות עליונים ולבורא עולם כפי שמתואר בחלום יעקב.   

הדחף האנרגטי של התקופה, מושפע ע"י האנרגיה של ה"יעקב" שבך שהצליח לבטא את יכולת הראיה המיוחדת שבו כפי שמתואר בברכת יעקב לבניו. בברכה זו חשף יעקב את התכונות הנסתרות של כל ילד וילד. הברכה הובילה לעידן חדש של 12 השבטים. בהשראת יעקב אבינו בשנה זו יש לך את יכולת הראייה  המיוחדת לראות ולבחור את הנכון לך.

 


להאזנה לשעה הראשונה לחץ כאן

להאזנה לשעה השנייה לחץ כאן

להאזנה לשעה השלישית לחץ כאן

 

השירים שהושמעו בתוכנית:

נתן גושן - באתי לחלום

מילים ולחן : נתן גושן

שלמה ארצי - עוד ישמע

מילים: מן המקורות, לחן: אפי נצר

ריטה - עבד של הזמן

מילים: ריטה, לחן: רמי קלינשטיין

דני רובס - משהו חדש מתחיל

מילים: אילאיל תמיר, לחן: דני רובס

צמאה לך נפשי של חב"ד בביצועו של מרדכי בן דוד

צָמְאָה לְךָ נַפְשִׁי כָּמַהּ לְךָ בְשָׂרִי בְּאֶרֶץ צִיָּה וְעָיֵף בְּלִי מָיִם. כֵּן בַּקֹּדֶשׁ חֲזִיתִךָ לִרְאוֹת עֻזְּךָ וּכְבוֹדֶךָ. תהילים ס"ג

לחן: רבי שניאור זלמן מליאדי, האדמו"ר הראשון של חסידות חב"ד

אברהם פריד - עלה קטן שלי

מילים ולחן: ישי לפידות

עפרה חזה - מישהו הולך תמיד איתי

מילים: רמי קידר, לחן: אפי נצר

אדמה ושמים - ישי לפידות אריק דביר

מילים: שמעון סוויסה לחן: עממי

נעמי שמר אנשים טובים

מילים ולחן: נעמי שמר

עמיר בניון-מורה לחיים

מילים ולחן: עמיר בניון

יוסי אזולאי אל אדון עם דודו טסה

מילים: מן התפילה

לחן: עממי

מי האיש - שולי נתן ונחמה הנדל

מילים: מתוך תהילים, לחן: ברוך חייט

 

  יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית

                                                              קטלוג העשייה שלי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה