יום שני, 11 באפריל 2022

משה חרלופסקי - מומחה נטוורקינג ושיווק באינטרנט, יזם בנשמתו. 11.04.2022

 בס"ד

משה חרלופסקי - מומחה נטוורקינג ושיווק באינטרנט, יזם בנשמתו.

במסגרת תוכניתנו "עניין גורלי" אנו אירחנו ביום שני, י' בניסן ה'תשפ"ב 11 באפריל 2022 את משה חרלופסקי - מומחה נטוורקינג ושיווק באינטרנט, יזם בנשמתו. בעלים ומנכ"ל של  BizMakeBiz  ארגון העסקים הגדול בישראל.

בגיל 23, יצא משה לעצמאות והקים מספר מיזמים אינטרנטיים מובילים. ב- מאי  2008, אחרי ניסיון עשיר בעבודה עם מאות בעלי עסקים קטנים והבנה כי רוב העצמאיים אומנם מגשימים את חלומם העסקי אך פועלים רק במסגרת האישית שלהם ולא תמיד מצליחים להגיע לרווחה כלכלית בעצמם, החליט להקים את ארגון  BizMakeBiz  שיאפשר לחבר בין בעלי עסקים בכל רחבי הארץ ולאפשר להם רשת תמיכה עסקית, שיווקית וחברתית .

בשל יכולותיו הגבוהות של משה בתחום הנטוורקינג והטכנולוגיה הפך הארגון בתוך שנתיים בלבד לארגון העסקים המוביל בישראל (מעל 45,000 בעלי עסקים במחזורים של עד 5 מיליון בשנה), ואף פתח שלוחות בשני מוקדים באירופה.

מה יש כיום בביז?

מאות מפגשים בחודש, גם מפגשים פיזיים וגם אונליין. כ-60 קבוצות בכל רחבי הארץ וכל אחד מהחברים יכול להגיע לכל אחת מהן. אפשר להגיע על בסיס קבוע לקבוצה אחת ואפשר גם להגיע לכל קבוצה אחרת שתרצו.

אפשר להגיע למפגשים הפיזיים ואפשר להשתתף בעשרות מפגשי זום שבועיים. אפשר להיפגש עם מגוון בעלי עסקים ואפשר להיפגש עם קבוצות מקצועיות ייעודיות, של חברים העוסקים בתחום שלכם.

הפוטנציאל? אינסופי. הגבולות? לא קיימים. הגמישות? 100% התאמה לצרכים שלכם. אמרנו הרחבת מעגלים? יותר רחב מזה ותמצאו את עצמכם בחלל. משה החליט לקרוא לדבר הזה "נטוורקינג היברידי" כזה שמשלב את הטוב מכל העולמות ונותן קשת אדירה של אפשרויות ופתרונות לבעלי עסקים ועצמאיים, במפגש שבין המרחב הדיגיטלי למרחב הפיזי.

במסגרת אתר מתוחכם וידידותי למשתמש מוצעים כלים, אפשרויות רבות, הדרכות דיגיטליות ותמיכה טלפונית שנועדו לסייע לחברים בשיווק וקידום העסק. באתר ניתן לפרסם אירועים שונים, לכתוב בפורומים שונים, לקיים הרצאות דיגיטליות, לחבר בין עסקים באמצעות חיבורי פעולה אישיים המתאימים לכל בעל עסק במיוחד, לייצר קהילות ספציפיות המאפשרות לבנות מעגלי כח בהם 1+1 = 3, לייצר שיתופי פעולה מיוחדים לטובת הלקוחות על מנת שיקבלו יותר ולהתחבר לקבוצות נטוורקינג אישיות המיועדות להביא עסקאות לכל חבר.

כיום BizMakeBiz מהווה עדיין את הארגון הגדול ביותר הפועל למען עסקים בישראל ומגשים את חזונו. לאחרונה ארגונים נוספים בתחום כמו שפע ומיטנגו השתלבו בתוך מסגרת BizMakeBiz.

לאחרונה פתח משה תוכנית נטוורקינג אקטיבי המתקיימת אחת לחודש שמשתתפים בה חברי ביז פעילים ומייצרים בה תוצאות בנטוורקינג בעזרת אקטיביות ויוזמה. בכל מפגש כזה עובדים באופן אקטיבי על שיתופי פעולה - אולי המתודה הכי חשובה לצמיחה עסקית.

במפגש בן שעתיים מעשיות משה בעצמו מדריך: איך עושים שיתוף פעולה בצורה נכונה. באמצעות נוסחה קלה וברורה איך לבחון שיתוף פעולה כבר בשלב ההצעה. איך מתכננים ויוצרים באופן אקטיבי שיתוף פעולה. איך להפוך את העסק ל ONE STOP SHOP עבור הלקוחות שלנו ועוד הרבה ידע מעשי והדגמות בשידור חי.

* למה כדאי לשים את כל הדברים שיש לנו בצד ולבוא להקשיב למשה?*

מספר משה: "במהלך חיי עסקתי בנטוורקינג ובשיווק של עצמאיים, בעלי עסקים קטנים, ועם הזמן הבנתי שלמרות החזון הגדול שלהם והרצון העז להצליח, העצמאות מובילה אותם לבדידות, והבדידות, כמו כדור שלג, הופכת אותם לאנשים חסרי מצב רוח, שמחת חיים, וכל אלו משפיעים גם על המצב הכלכלי בעסק ובתא המשפחתי".

במהלך 10 השנים האחרונות משה חקר את עולם הנטוורקינג לעומק, הרצה ופיתח מתודולוגיות לבניית נטוורקינג יעיל בגובה העיניים ויצר בעצמו חיבור בין אלפי בעלי עסקים בארץ ובעולם.

משה מאמין שנטוורקינג זו דרך חיים שיכולה לשנות את חייו של אדם בכל הרבדים האישיים והעסקיים ולכן כל אדם שרוצה להתפתח ולשאוף גבוה עליו לפתח את מיומנויות הנטוורקינג שלו לא משנה במה הוא עוסק בין אם הוא שכיר או עצמאי.

ביז הוא לא רק ארגון נטוורקינג, אלא ארגון עסקי שמשלב פתרון לכל עסק, בין אם הוא מעוניין לקחת חלק בקבוצת נטוורקינג כחבר מן המניין או לעשות פעילות באתר שתכיר לו מאות משווקים פוטנציאליים בחמש דקות השקעה ביום.

זאת אפשרות נהדרת לכל אדם ששואף גבוה ורוצה להתפתח עסקית ואישית, לא משנה במה הוא עוסק, אם הוא שכיר או עצמאי.

הערב מתקיים כנס נטוורקינג אונליין בו נפגשים הרבה בעלי עסקים. הכנסים האלה הם בדיוק דוגמא להזדמנות אדירה שיש בעידן הזה להפגיש מאות אנשים אונליין ולעשות את זה בתדירות שהיה מורכב לעשות אותה בעבר, בטח ובטח פנים מול פנים. במייל אישי שמשה שלח לכל בעלי העסקים החברים בארגון הוא מתאר את העתיד לקרות הערב:

"3 סבבי נטוורקינג מונחים ומדויקים ליצירת תוצאות מקסימליות. נחשוף את שיתוף הפעולה עם ארגון טאב שמייצר חיבור של ביז לעסקים הגדולים. נשיק מודול חדש שייתן לך תמונה אמיתית על הפעילות שלך בביז. אציג 3 פעולות מעשיות לנטוורקינג בחיים וניצול ההזדמנויות שנוצרו בעידן החדש. וכמובן נרים כוסית לחג האביב. בכנס יהיו מאות א.נשים אונליין שניתן להכיר ולהתחיל שיתופי פעולה, לקבל ולתת הפניות. הזדמנות אדירהההה ואפילו ללא עלות !!!"

*מה מספרת מפת עץ החיים הקבלית של משה חרלופסקי?*


מפת עץ החיים הקבלית מספרת על אדם שייעודו להיות מוביל דרך עסקית ועצמאית. מפה מאוזנת. אדם שניתן לתאר אות אותו כ"הבנאי הגדול". אדם בעל יכולת עצמית להקמת עסקים גדולים וחובקי עולם. אדם בעל אנרגיות המסוגלות להניע את גלגלי בניית היקום. איש אשכולות. אדם בעל יכולת הובלה ושינוי דעת קהל. אדם שהולכים אחריו באש ובמים. אדם בעל יכולת להמציא ולחיות למען האנושות. בעל יכולת הענקת והעברת ידע לאנושות. יכולות מגנוט ואינטואיציה.

אדם בעל שליחות רוחנית וציבורית, הנועד לגדולות הן מההיבט הפיזי הגשמי והן מההיבט הרוחני. אדם בעל מחשבה חיובית.  אדם וורבאלי, בעל יכולת שכנוע טובה, מקורי, מיוחד ולא שיגרתי. אדם בעל חזון, מנהיג טבעי. מעניק מעצמו ומזמנו לאחרים. בעל יכולת לעמוד מול קהל. אדם בעל אחריות ציבורית. אדם ייחודי, בוגר, אחראי, סמכותי, בעל בטחון עצמי, כריזמטי. אדם בעל חושים עסקיים מפותחים, בעל יכולת קליטה גבוהה, מהיר מחשבה, מהיר החלטה, מהיר תגובה, מתפקד טוב תחת לחץ ומשברים, מעניק מעצמו לעולם בעיקר מהפן העסקי והגשמי לזולת ולעם. אדם האוהב לשמח את האחרים. אדם משפחתי, אוהב ילדים, הפועל בצדק ושואף לאיזון.

היה מעניין... מוזמנים להאזין.

 


להאזנה לשעה הראשונה לחץ כאן

להאזנה לשעה השנייה לחץ כאן

להאזנה לשעה השלישית לחץ כאן

 

השירים שהושמעו בתוכנית:

חנן בן ארי - חולם כמו יוסף

מילים: חנן בן ארי, נריה בן ארי, לחן: חנן בן ארי

זוהר ארגוב בדד

מילים: עמשי לוין, לחן: עוזי מלמד

ריטה - עבד של הזמן

מילים: ריטה, לחן: רמי קלינשטיין

עפרה חזה - מישהו הולך תמיד איתי

מילים: רמי קידר, לחן: אפי נצר

צביקה פיק לפעמים חלומות מתגשמים

מלים: מירית שם-אור, לחן: צביקה פיק

חלב ודבש – יחד

מלים: שמרית אור לחן: קובי אושרת

שבט אחים ואחיות - שבט אחים ואחיות

מילים: דורון מדלי, לחן: עידן רייכל

התרנגולים - שיר השוק

מילים ולחן: נעמי שמר

שלישיית גשר הירקון – הגביע

מילים: יורם טהרלב, לחן: נחצ'ה היימן

לתת - בֹעז שרעבי

מילים: חמוטל בן זאב, לחן: בועז שרעבי

חיים משה – תודה

מילים: עוזי חיטמן, לחן: עממי יווני

שולי נתן ונחמה הנדל - מי האיש

מילים : תהילים ל"ד, לחן : חיים-ברוך חייט


                         יו"ר ועדת רדיו וחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית


                                                              קטלוג העשייה שליאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה